ZÁPAS
07.08.17 | 1. kolo kval. | Maxime Cressy | Daniel Entelis | 6-2, 5-7, 6-3 | Belarus F1 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
20.07.99, 24 rokov
20.07.99, 24 rokov
Maxime Cressy vs. Daniel Entelis - Vzájomné zápasy
07.08.17 | 1. kolo kval. | Maxime Cressy | Daniel Entelis | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | Belarus F1 | tvrdý |
Maxime Cressy form & Daniel Entelis form
Maxime Cressy - posledné zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 6-78 | detail zápasu | |
11.02.24 kvalifik. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-76, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Rinderknech | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Martin Damm | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Christopher O'Connell | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 2-6, 6-1, 6-71 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Martin Damm | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
17.09.23 finále | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-0, Benjamin Bonzi - skreč | detail zápasu |
Daniel Entelis - posledné zápasy
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 6-3, 0-4, - Daniel Entelis - skreč | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F44 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Bang Shuo Yin | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F43 - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Mohsen Hossein Zade | Mohsen Hossein Zade - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Onur Ernazci | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Day | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Ram Kapach | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Maxime Cressy | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Evgeny Vanag | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Dimitriy Voronin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. James Marsalek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Dudockin | 4-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Ran Derei | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Yotam Fux | 6-0, 6-2 | detail zápasu |