ZÁPAS
28.03.19 | 2. kolo | Maxime Chazal | Oleksii Krutykh | 6-1, 6-0 | M15 Opatija | antuka |
ŠTATISTIKY
Maxime Chazal | Oleksii Krutykh | |
1. podanie % | 25/49 (51%) | 23/31 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/25 (80%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/24 (58%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/31 (71%) | 15/49 (31%) |
Vyhrané body celkom | 56/80 (70%) | 24/80 (30%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Oleksii Krutykh | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maxime Chazal | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Oleksii Krutykh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxime Chazal | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Oleksii Krutykh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maxime Chazal | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Oleksii Krutykh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Maxime Chazal | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Oleksii Krutykh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxime Chazal | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Oleksii Krutykh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maxime Chazal | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Oleksii Krutykh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maxime Chazal vs. Oleksii Krutykh - Vzájomné zápasy
28.03.19 | 2. kolo | Maxime Chazal | Oleksii Krutykh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Opatija | antuka |
Maxime Chazal form & Oleksii Krutykh form
Maxime Chazal - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-71, - Maxime Chazal - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 7-61, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Rafael Jodar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 6-2, 2-1, - Maxime Chazal - skreč | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Mora | 7-63, 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
07.07.23 semifinále | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.23 štvrťfinále | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Oleksii Krutykh - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Patrik Meszaros | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Savva Polukhin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
01.02.24 Rubber 1 | vs. Sebastian Korda | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Maxime Janvier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Stefano Travaglia | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Illya Marchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu |