ZÁPAS
12.10.15 | 2. kolo | Maxim Tybar | Ilya Lebedev | 6-2, 6-4 | Belarus F3 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Maxim Tybar | Ilya Lebedev | |
1. podanie % | 31/68 (46%) | 27/54 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/31 (74%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/37 (46%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 27/54 (50%) | 28/68 (41%) |
Vyhrané body celkom | 67/122 (55%) | 55/122 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
Bielorusko
01.06.98, 25 rokov
01.06.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maxim Tybar vs. Ilya Lebedev - Vzájomné zápasy
08.02.16 | kvalifik. | Ilya Lebedev | Maxim Tybar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Azerbaijan F3 | koberec |
12.10.15 | 2. kolo | Maxim Tybar | Ilya Lebedev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Belarus F3 | tvrdý I. |
Maxim Tybar form & Ilya Lebedev form
Maxim Tybar - posledné zápasy
M25 Norman - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. William Bushamuka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. David Poljak | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Dzianis Zharyn | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Michal Wozniak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Danila Moroz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F31 - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Alessandro-Damiano Ventre | 6-75, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.18 kvalifik. | vs. Uros Petronijevic | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.18 2. kolo kval. | vs. Boris Arias | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Kevin Gardner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
17.05.17 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Malyshev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
11.05.17 2. kolo | vs. Alessandro Petrone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.17 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.17 kvalifik. | vs. Alberto Berbegal Moreno | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Ernesto Turegano Julian | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
23.03.17 2. kolo | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.17 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Michalis Kostikoglou | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Patrik Hartmeier | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Greece F2 - tvrdý | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Cameron Silverman | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Greece F10 - tvrdý | ||||
17.11.16 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.16 1. kolo | vs. Theo Fournerie | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. August Holmgren | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Athanasios Stergiou | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Ilya Lebedev - posledné zápasy
Estonia F4 - tvrdý I. | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
31.10.16 1. kolo | vs. Eero Vasa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F8 - tvrdý I. | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F7 - tvrdý I. | ||||
31.08.16 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-72, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
17.08.16 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
09.08.16 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
03.08.16 1. kolo | vs. Frederik Press | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
31.07.16 finále | vs. Ilya Vasilyev | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.16 semifinále | vs. Victor Baluda | 7-63, 2-0, Victor Baluda - skreč | detail zápasu | |
29.07.16 štvrťfinále | vs. Anton Galkin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.16 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.16 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo | vs. Fred Simonsson | 6-0, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F3 - antuka | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Mihail Khaldeev | 6-2, 5-7, 0-1, - Ilya Lebedev - skreč | detail zápasu | |
Russia F2 - antuka | ||||
29.06.16 2. kolo | vs. Ilya Vasilyev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.16 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Bulgaria F3 - antuka | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Jonas Luetjen | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.16 1. kolo | vs. Winston Lin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bulgaria F2 - antuka | ||||
25.05.16 1. kolo | vs. Jonas Luetjen | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F11 - antuka | ||||
16.05.16 kvalifik. | vs. Gian Marco Moroni | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Riccardo Siciliano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Azerbaijan F6 - koberec | ||||
25.03.16 štvrťfinále | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 7-610, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.16 2. kolo | vs. Anton Galkin | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.16 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Azerbaijan F5 - koberec | ||||
15.03.16 1. kolo | vs. Evgeny Elistratov | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Azerbaijan F4 - koberec | ||||
09.03.16 2. kolo | vs. Sam Barry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.16 1. kolo | vs. Bogdan Didenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Azerbaijan F3 - koberec | ||||
12.02.16 štvrťfinále | vs. Michal Konecny | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.16 2. kolo | vs. Ilya Vasilyev | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu |