ZÁPAS
23.01.20 | 2. kolo | Maxim Ratniuk | Ivan Gakhov | 7-62, 6-4 | M15 Kazan | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Maxim Ratniuk | Ivan Gakhov | |
1. podanie % | 30/63 (48%) | 39/63 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/30 (77%) | 27/39 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 23/33 (70%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 23/63 (37%) | 17/63 (27%) |
Vyhrané body celkom | 69/126 (55%) | 57/126 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 1 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Maxim Ratniuk | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ivan Gakhov | |
0-0, 0-40 | ||
Maxim Ratniuk | 2-2 | |
0-0, 30-0 | ||
3-3 | Ivan Gakhov | |
0-0 | ||
Maxim Ratniuk | 4-3 | |
4-4 | Ivan Gakhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-4 | Ivan Gakhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maxim Ratniuk | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Ivan Gakhov | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Maxim Ratniuk | 6-6 | |
0-0, 1-0, 4-1, 5-1 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Ivan Gakhov | |
Maxim Ratniuk | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Ivan Gakhov | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Maxim Ratniuk | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Ivan Gakhov | |
Maxim Ratniuk | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Ivan Gakhov | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Maxim Ratniuk | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-3 | Ivan Gakhov | |
0-0 | ||
Maxim Ratniuk | 5-4 | |
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maxim Ratniuk vs. Ivan Gakhov - Vzájomné zápasy
23.01.20 | 2. kolo | Maxim Ratniuk | Ivan Gakhov | 7-62, 6-4 | detail zápasu | M15 Kazan | tvrdý I. |
Maxim Ratniuk form & Ivan Gakhov form
Maxim Ratniuk - posledné zápasy
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - skreč | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 kvalifik. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Ivan Gakhov - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. James Kent Trotter | 3-6, - Ivan Gakhov - skreč | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Collarini | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Felix Gill | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-3, 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-710, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Nerman Fatic | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Alexander Weis | 7-65, 6-71, 7-65 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-64, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-71, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 0-2, - Ivan Gakhov - skreč | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 6-4, 6-1 | detail zápasu |