ZÁPAS
21.04.16 | štvrťfinále | Maxim Dubarenco | Aleksandre Metreveli | 1-6, 6-2, 6-4 | Kazakhstan F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Maxim Dubarenco | Aleksandre Metreveli | |
1. podanie % | 65/86 (76%) | 44/68 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 38/65 (58%) | 29/44 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/21 (43%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 27/68 (40%) | 39/86 (45%) |
Vyhrané body celkom | 74/154 (48%) | 80/154 (52%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maxim Dubarenco vs. Aleksandre Metreveli - Vzájomné zápasy
21.04.16 | štvrťfinále | Maxim Dubarenco | Aleksandre Metreveli | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Kazakhstan F3 | antuka |
Maxim Dubarenco form & Aleksandre Metreveli form
Maxim Dubarenco - posledné zápasy
Astana Challenger - tvrdý | ||||
28.07.16 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.16 kvalifik. | vs. Christian Lindell | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.16 1. kolo kval. | vs. Marko Tepavac | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bastad Challenger - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.16 kvalifik. | vs. Daniel Appelgren | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.07.16 2. kolo kval. | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo | vs. Orlando Luz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Andrei Marinescu | 2-0, - Maxim Dubarenco - skreč | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
18.05.16 2. kolo | vs. Victor Crivoi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.16 1. kolo | vs. Daniel Glancy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
05.05.16 štvrťfinále | vs. Radu Albot | 6-72, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
04.05.16 2. kolo | vs. Aslan Karatsev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.05.16 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
28.04.16 štvrťfinále | vs. Dmitry Popko | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.16 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.16 1. kolo | vs. Kaysar Bekimov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
23.04.16 finále | vs. Miki Jankovic | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
22.04.16 semifinále | vs. Stanislav Poplavskyy | 6-2, 3-2, Stanislav Poplavskyy - skreč | detail zápasu | |
21.04.16 štvrťfinále | vs. Aleksandre Metreveli | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.04.16 2. kolo | vs. Mikhail Ledovskikh | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.16 1. kolo | vs. Victor Baluda | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Greece F2 - tvrdý | ||||
03.04.16 finále | vs. Miki Jankovic | 6-3, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.16 semifinále | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.16 štvrťfinále | vs. Petr Michnev | 6-71, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.03.16 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.03.16 1. kolo | vs. Christos Antonopoulos | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Greece F1 - tvrdý | ||||
25.03.16 štvrťfinále | vs. Petr Michnev | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.16 2. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.16 1. kolo | vs. Daniel Windahl | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kazan Challenger - tvrdý I. | ||||
15.03.16 1. kolo | vs. Alexandre Sidorenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Aleksandre Metreveli - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Henry Searle | - Aleksandre Metreveli - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 4-6, 2-6 | detail zápasu |