ZÁPAS
11.07.17 | 1. kolo | Maxence Broville | Jakob Johansson-Holm | 7-5, 7-62 | Belgium F4 | antuka |
ŠTATISTIKY
Maxence Broville | Jakob Johansson-Holm | |
1. podanie % | 50/87 (57%) | 44/81 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/50 (74%) | 31/44 (70%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/37 (49%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 32/81 (40%) | 32/87 (37%) |
Vyhrané body celkom | 87/168 (52%) | 81/168 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
15.05.95, 28 rokov
11 334 $
15.05.95, 28 rokov
11 334 $
Maxence Broville vs. Jakob Johansson-Holm - Vzájomné zápasy
11.07.17 | 1. kolo | Maxence Broville | Jakob Johansson-Holm | 7-5, 7-62 | detail zápasu | Belgium F4 | antuka |
Maxence Broville form & Jakob Johansson-Holm form
Maxence Broville - posledné zápasy
M15 Tehran - antuka | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Sina Moghimi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-3, 3-6, 0-1, - Maxence Broville - skreč | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
30.04.23 finále | vs. Ezekiel Clark | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.04.23 štvrťfinále | vs. Victor Lilov | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Amaury Raynel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Justin Roberts | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Leo Vithoontien | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 2-6, 3-3, - Maxence Broville - skreč | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
17.03.23 štvrťfinále | vs. Denys Klok | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Leonardo Catani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Hazem Naow | 6-3, 3-6, 1-4, - Maxence Broville - skreč | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Roger Ordeig | - | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Leopold Zima | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Jakob Johansson-Holm - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Gustaf Strom | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Antoniu Aurel Tamas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 6-1, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Furkan Karabulut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Mert Arabaci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 1-3, - Jakob Johansson-Holm - skreč | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Kutmanov | Shokhrukh Kutmanov - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Koonwar Gupta | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 0-3, - Jakob Johansson-Holm - skreč | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 6-0, 6-75 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
15.04.19 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 7-67, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Vitalii Shcherba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Murcia - antuka | ||||
21.03.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.19 kvalifik. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Jose Miguel Vinuesa Irias | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 4-6, 4-6 | detail zápasu |