ZÁPAS
13.09.20 | 1. kolo kval. | Maxence Bertimon | Nicolas Tepmahc | 6-2, 6-1 | M25+H Plaisir | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Maxence Bertimon | Nicolas Tepmahc | |
1. podanie % | 30/48 (63%) | 24/50 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/30 (73%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/18 (61%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 30/50 (60%) | 15/48 (31%) |
Vyhrané body celkom | 63/98 (64%) | 35/98 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Maxence Bertimon | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maxence Bertimon | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxence Bertimon | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-2 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 40-0[BP] | ||
4-2 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Maxence Bertimon | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Maxence Bertimon | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maxence Bertimon | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Nicolas Tepmahc | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maxence Bertimon | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Francúzsko
20.09.99, 24 rokov
20.09.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maxence Bertimon vs. Nicolas Tepmahc - Vzájomné zápasy
13.09.20 | 1. kolo kval. | Maxence Bertimon | Nicolas Tepmahc | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M25+H Plaisir | tvrdý I. |
Maxence Bertimon form & Nicolas Tepmahc form
Maxence Bertimon - posledné zápasy
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Leo Raquillet | 6-712, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Benjamin Martin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 6-73, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denys Klok | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Oscar Moraing | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Philippe Renard | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 6-73, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Florent Bax | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Natsuki Yamamoto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-77, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Rocci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Nicolas Tepmahc - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. John Sperle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Adrien Gobat | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Alexis Gautier | 0-4, - Nicolas Tepmahc - skreč | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Fabio Coelho | Fabio Coelho - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 2-6, 2-5, - Nicolas Tepmahc - skreč | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Youssef Labbene | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-72, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mousa Alkotop | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Hady Habib | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Omni Kumar | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Omni Kumar | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Diego Kaid Romeo Cherif Leon Le Fur | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Omni Kumar | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 6-3, 2-0, Koray Kirci - skreč | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.23 štvrťfinále | vs. Li Tu | 3-6, 4-6 | detail zápasu |