ZÁPAS
24.01.17 | 1. kolo | Maxence Beauge | Johan Nikles | 7-64, 6-1 | France F3 | koberec |
ŠTATISTIKY
Maxence Beauge | Johan Nikles | |
1. podanie % | 46/86 (53%) | 28/54 (52%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/46 (78%) | 19/28 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/40 (45%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 1/10 (10%) |
Vyhrané body z returnu | 22/54 (41%) | 32/86 (37%) |
Vyhrané body celkom | 76/140 (54%) | 64/140 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maxence Beauge vs. Johan Nikles - Vzájomné zápasy
18.07.18 | 2. kolo | Johan Nikles | Maxence Beauge | 7-66, 6-3 | detail zápasu | France F14 | antuka |
24.01.17 | 1. kolo | Maxence Beauge | Johan Nikles | 7-64, 6-1 | detail zápasu | France F3 | koberec |
Maxence Beauge form & Johan Nikles form
Maxence Beauge - posledné zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Paul Barbier Gazeu | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Charlie Camus | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 0-2, - Maxence Beauge - skreč | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alexis Berquier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Tom Gentzsch | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Romain Faucon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-6, - Maxence Beauge - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Oliver Tarvet | 7-62, 6-4 | detail zápasu |
Johan Nikles - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 3-0, Matthew Dellavedova - skreč | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Damien Wenger | 7-62, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Fernando Cavallo | 6-1, Fernando Cavallo - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Miles Jones | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Corentin Denolly | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Bruno Kokot | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Fabien Salle | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Nyo Van Dyck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Shebekin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Zhengyu Sun | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 7-65, 4-6, - Johan Nikles - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Vilnus Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.22 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Gijon - tvrdý I. | ||||
08.10.22 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu |