Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
22.07.03, 20 rokov
22.07.03, 20 rokov
Maxence Beauge vs. Alan Bojarski - Vzájomné zápasy
06.01.20 | kvalifik. | Maxence Beauge | Alan Bojarski | 6-0, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Maxence Beauge form & Alan Bojarski form
Maxence Beauge - posledné zápasy
Barletta Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Paul Barbier Gazeu | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Charlie Camus | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 0-2, - Maxence Beauge - skreč | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alexis Berquier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Tom Gentzsch | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Romain Faucon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-6, - Maxence Beauge - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu |
Alan Bojarski - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. John Sperle | 5-7, 1-4, - Alan Bojarski - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Samir Mustafin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kamil Kesy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Lukas Palovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 2-6, 6-4, 16-14 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Matthew William Donald | 0-1, - Alan Bojarski - skreč | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 5-7, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Warren Wood | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 3-6, 2-6 | detail zápasu |