ZÁPAS
23.09.18 | 2. kolo kval. | Max Houkes | Ivan Kalinin | 6-1, 6-2 | Kazakhstan F8 | antuka |
ŠTATISTIKY
Max Houkes | Ivan Kalinin | |
1. podanie % | 24/52 (46%) | 25/45 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/24 (75%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/28 (57%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/45 (62%) | 18/52 (35%) |
Vyhrané body celkom | 62/97 (64%) | 35/97 (36%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Max Houkes | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ivan Kalinin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Max Houkes | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ivan Kalinin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-1 | Ivan Kalinin | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Ivan Kalinin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Max Houkes | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ivan Kalinin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Ivan Kalinin | |
0-0, 40-15[BP] | ||
2-0 | Ivan Kalinin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
2-1 | Ivan Kalinin | |
3-1 | Ivan Kalinin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Max Houkes | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Max Houkes | 4-2 | |
Max Houkes | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
14.08.97, 26 rokov
14.08.97, 26 rokov
Max Houkes vs. Ivan Kalinin - Vzájomné zápasy
23.09.18 | 2. kolo kval. | Max Houkes | Ivan Kalinin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Kazakhstan F8 | antuka |
Max Houkes form & Ivan Kalinin form
Max Houkes - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 štvrťfinále | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Clement Tabur | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Ivan Kalinin - posledné zápasy
Greece F8 - tvrdý | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Syed Ameer Hosain | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Luka Markovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Maksim Malyshev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 7-62, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Petr Arkhipov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Yuri Khachatryan | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 6-2, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Boris Neiman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
05.06.18 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Amal Sultanbekov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Vladimir Polyakov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-75, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Marek Semjan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Gary Kushnirovich | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý I. | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 7-5, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Sergey Betov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 5-7 | detail zápasu |