Veľká Británia
14.10.94, 29 rokov
14.10.94, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
29.12.92, 31 rokov
12 087 $
29.12.92, 31 rokov
12 087 $
Max Andrews vs. Dane Webb - Vzájomné zápasy
14.10.13 | 2. kolo kval. | Max Andrews | Dane Webb | 6-4, 7-67 | detail zápasu | USA F27 | tvrdý |
Max Andrews form & Dane Webb form
Max Andrews - posledné zápasy
M25 Vale - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.02.21 1. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Ronan Joncour | 2-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Vasco Leote Prata | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Eduardo Morais | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
11.12.20 štvrťfinále | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.20 2. kolo | vs. Thomas Deschamps | 6-75, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.12.20 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.20 kvalifik. | vs. Patrick Foley | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Francisco Cabral | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.20 kvalifik. | vs. Francisco Cabral | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Luis Faria | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Tiago Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 7-5, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 4-6, 6-0, 10-0 | detail zápasu | |
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Mohammed Affes | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 6-1, 6-71 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Mohammed Affes | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu |
Dane Webb - posledné zápasy
USA F39 - tvrdý I. | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Michael Nott | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Eduardo Razzeto | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.16 kvalifik. | vs. Guanarteme Nuez Delgado | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
USA F37 - antuka | ||||
14.11.16 kvalifik. | vs. Robert Galloway | 6-73, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
14.11.16 | vs. Norman Love | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Vadym Kalyuzhnyy | 6-73, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Isaiah Strode | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
USA F36 - antuka | ||||
09.11.16 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Peter Kobelt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.10.16 1. kolo | vs. Guy Michelevitz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.16 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-4, Edan Leshem - skreč | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Omer Katz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Andrew Ely | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
23.09.16 štvrťfinále | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.16 2. kolo | vs. Collin Johns | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.16 1. kolo | vs. Motvey Radionov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Carlo Donato | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Connor Smith | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.16 1. kolo | vs. Collin Johns | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Yahli Zilbershtein | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Shahar Elbaz | 6-2, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ronen Mashiach | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Oren Motevassel | 6-4, 6-3 | detail zápasu |