Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
23.06.97, 26 rokov
23.06.97, 26 rokov
Mauricio Astorga vs. Jack Gibbens - Vzájomné zápasy
22.09.19 | 1. kolo kval. | Mauricio Astorga | Jack Gibbens | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Cancun | tvrdý |
16.09.19 | kvalifik. | Mauricio Astorga | Jack Gibbens | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | M15 Cancun | tvrdý |
Mauricio Astorga form & Jack Gibbens form
Mauricio Astorga - posledné zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Pirolt | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tim Handel | 4-6, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.19 štvrťfinále | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Nicholas Shamma | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Kyler Jirasook | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Jack Findel-Hawkins | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. William Griffith | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sam Lapides | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
25.03.18 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mexico F7 - tvrdý | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Dante Rojas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Jose Antonio Rodriguez | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Philip Wilbert Major | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
18.02.17 2. kolo kval. | vs. Brayden Schnur | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.17 1. kolo kval. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
El Salvador - antuka | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Piotr Lomacki | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Jack Gibbens - posledné zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. James Beaven | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 4-6, 7-66, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Eric Morris | 4-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-67, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Tadas Babelis | 7-5, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Finn Lester | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Joseph Newman-Billington | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Coquelin | 5-7, 7-62, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Matthew Beecher | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Noah Merre | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 6-75, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Llewelyn Bevan | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Beecher | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.01.22 kvalifik. | vs. Ben Jones | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Billy Blaydes | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Matic Spec | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
06.10.21 kvalifik. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-2 | detail zápasu |