ZÁPAS
11.09.19 | 1. kolo | Matvey Minin | Igor Shrolik | 6-2, 7-5 | M15 Shymkent | antuka |
ŠTATISTIKY
Matvey Minin | Igor Shrolik | |
1. podanie % | 35/51 (69%) | 56/69 (81%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/35 (71%) | 28/56 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/16 (69%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 36/69 (52%) | 15/51 (29%) |
Vyhrané body celkom | 72/120 (60%) | 48/120 (40%) |
Dvojchyby | ||
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Matvey Minin | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Igor Shrolik | |
0-0 | ||
Matvey Minin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Igor Shrolik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matvey Minin | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Igor Shrolik | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matvey Minin | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Igor Shrolik | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Matvey Minin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Igor Shrolik | |
0-0 | ||
Matvey Minin | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Igor Shrolik | |
0-0 | ||
Matvey Minin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Igor Shrolik | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Matvey Minin | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Igor Shrolik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Matvey Minin | 4-4 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-4 | Igor Shrolik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Matvey Minin | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Igor Shrolik | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
05.05.00, 23 rokov
05.05.00, 23 rokov
Matvey Minin vs. Igor Shrolik - Vzájomné zápasy
11.09.19 | 1. kolo | Matvey Minin | Igor Shrolik | 6-2, 7-5 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Matvey Minin form & Igor Shrolik form
Matvey Minin - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
31.08.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Igor Shrolik - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Federico Campana | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.22 kvalifik. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Florent Bax | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Gerard Planelles Ripoll | 6-72, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Innsbruck - antuka | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Matias Riva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Velenje - antuka | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Admir Kalender | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.22 kvalifik. | vs. Samuele Pieri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Veljko Krstic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Loic Cloes | 6-1, 3-6, 10-12 | detail zápasu |