INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Matvey Minin vs. Dusan Obradovic - Vzájomné zápasy
24.02.20 | 1. kolo kval. | Matvey Minin | Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Trnava | tvrdý I. |
Matvey Minin form & Dusan Obradovic form
Matvey Minin - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Dusan Obradovic - posledné zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Yvo Panak | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 7-63, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Svyatoslav Gulin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Milan Drinic | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Antonio Massara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Emile Hudd | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Mihail Ivanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Luka Mikrut | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Matej Dodig | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 štvrťfinále | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu |