ZÁPAS
09.01.17 | kvalifik. | Matvey Khomentovskiy | Mick Veldheer | 7-5, 6-4 | Germany F1 | koberec |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Matvey Khomentovskiy vs. Mick Veldheer - Vzájomné zápasy
09.01.17 | kvalifik. | Matvey Khomentovskiy | Mick Veldheer | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Germany F1 | koberec |
Matvey Khomentovskiy form & Mick Veldheer form
Matvey Khomentovskiy - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.02.20 štvrťfinále | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.19 štvrťfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Mick Veldheer - posledné zápasy
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 7-67, 3-6, 6-713 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.04.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Gian Matias Di Natale | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. David Loccisano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Bulitski | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Baroni | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Lucas Poullain | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Adam Taylor | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
08.03.23 2. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-73, 4-10 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Jeiden Saidizand | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
17.02.23 štvrťfinále | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Federico Bertuccioli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.23 2. kolo kval. | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
19.01.23 štvrťfinále | vs. Edas Butvilas | 7-65, 1-6, 1-3, - Mick Veldheer - skreč | detail zápasu | |
18.01.23 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
17.01.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Michal Krajci | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
25.11.22 štvrťfinále | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 6-3, 6-1 | detail zápasu |