ZÁPAS
19.09.19 | 2. kolo | Matvey Khomentovskiy | Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | M15 Shymkent | antuka |
ŠTATISTIKY
Matvey Khomentovskiy | Alexandr Binda | |
1. podanie % | 42/69 (61%) | 45/83 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/42 (69%) | 24/45 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/27 (41%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 40/83 (48%) | 29/69 (42%) |
Vyhrané body celkom | 80/152 (53%) | 72/152 (47%) |
Dvojchyby | 9 | 4 |
Esá | 4 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Alexandr Binda | |
Matvey Khomentovskiy | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, A-40 | ||
Matvey Khomentovskiy | 1-1 | |
0-0 | ||
Matvey Khomentovskiy | 4-1 | |
0-0, A-40, 40-40 | ||
Matvey Khomentovskiy | 5-1 | |
0-0, 0-15, A-40 | ||
Matvey Khomentovskiy | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Matvey Khomentovskiy | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
Matvey Khomentovskiy | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
7-5 |
2 | ||
Matvey Khomentovskiy | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matvey Khomentovskiy | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Matvey Khomentovskiy | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Matvey Khomentovskiy | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
4-3 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matvey Khomentovskiy | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Matvey Khomentovskiy vs. Alexandr Binda - Vzájomné zápasy
19.09.19 | 2. kolo | Matvey Khomentovskiy | Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Matvey Khomentovskiy form & Alexandr Binda form
Matvey Khomentovskiy - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.02.20 štvrťfinále | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.19 štvrťfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Alexandr Binda - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Gokberk Saritas | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Pavel Verbin | 7-5, 3-0, Pavel Verbin - skreč | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Maximo Oberto Calleri | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Gabor Hornung | 6-3, 6-78, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Amr Elsayed | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 7-64, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 4-6 | detail zápasu |