INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Matthias Wunner vs. Johannes Haerteis - Vzájomné zápasy
19.01.15 | 1. kolo | Matthias Wunner | Johannes Haerteis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Germany F3 | koberec |
Matthias Wunner form & Johannes Haerteis form
Matthias Wunner - posledné zápasy
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Noam Okala | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F16 - antuka | ||||
26.04.16 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F15 - antuka | ||||
21.04.16 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.16 1. kolo | vs. Omar Salman | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Tunisia F14 - antuka | ||||
12.04.16 1. kolo | vs. Alexis Musialek | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
16.03.16 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
11.03.16 štvrťfinále | vs. Vladyslav Manafov | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.16 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.16 1. kolo | vs. David Pichler | 7-64, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Egypt F5 - tvrdý | ||||
18.02.16 2. kolo | vs. Libor Salaba | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.02.16 1. kolo | vs. Lukas Koncilia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F4 - tvrdý | ||||
10.02.16 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
03.02.16 1. kolo | vs. Cristian Carli | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F3 - koberec | ||||
25.01.16 kvalifik. | vs. Yannick Maden | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Cambodia F3 - tvrdý | ||||
07.12.15 1. kolo | vs. Li-Wie Tan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.12.15 štvrťfinále | vs. Ti Chen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.15 2. kolo | vs. Miliaan Niesten | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cambodia F2 - tvrdý | ||||
30.11.15 1. kolo | vs. Masato Shiga | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
30.11.15 2. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-2, Ji Hoon Son - skreč | detail zápasu | |
30.11.15 štvrťfinále | vs. Liang-Chi Huang | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
09.11.15 2. kolo | vs. Sam Barry | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.15 1. kolo | vs. Marcus Walters | 6-76, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
31.10.15 1. kolo kval. | vs. Mate Pavic | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F16 - koberec | ||||
12.10.15 semifinále | vs. Petr Michnev | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.15 1. kolo | vs. Timon Reichelt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.15 finále | vs. Andriej Kapas | 6-75, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.15 2. kolo | vs. Peter Torebko | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Johannes Haerteis - posledné zápasy
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - skreč | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
22.06.23 štvrťfinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu |