INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Matthias Bachinger vs. Daniel Brands - Vzájomné zápasy
31.01.19 | 3. kolo | Matthias Bachinger | Daniel Brands | 6-74, 7-66, 6-3 | detail zápasu | Quimper Challenger | tvrdý I. |
23.04.16 | 1. kolo kval. | Matthias Bachinger | Daniel Brands | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Munich | antuka |
14.05.15 | 2. kolo | Matthias Bachinger | Daniel Brands | 6-3, 7-67 | detail zápasu | Heilbronn Challenger | antuka |
15.10.12 | kvalifik. | Daniel Brands | Matthias Bachinger | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Vienna | tvrdý I. |
27.04.12 | štvrťfinále | Matthias Bachinger | Daniel Brands | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
27.11.11 | finále | Daniel Brands | Matthias Bachinger | 7-62, 7-65 | detail zápasu | Helsinki Challenger | tvrdý I. |
17.03.08 | 1. kolo | Daniel Brands | Matthias Bachinger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Sarajevo | tvrdý I. |
08.01.07 | 1. kolo | Daniel Brands | Matthias Bachinger | 7-66, 6-3 | detail zápasu | Germany F1 | koberec |
08.05.06 | 1. kolo kval. | Daniel Brands | Matthias Bachinger | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Dresden | antuka |
29.08.05 | semifinále | Matthias Bachinger | Daniel Brands | 5-7, 7-63, 6-3 | detail zápasu | Germany F13 | antuka |
18.10.04 | 1. kolo | Matthias Bachinger | Daniel Brands | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Germany w3 | koberec |
Matthias Bachinger form & Daniel Brands form
Matthias Bachinger - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 6-76, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Oradini | 5-7, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.23 kvalifik. | vs. Alessandro Pecci | 6-0, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
22.01.23 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Veigy - koberec | ||||
15.01.23 finále | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.01.23 štvrťfinále | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.01.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Jannik Opitz | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Evgeny Karlovskiy | - | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Nicola Rispoli | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vaclav Safranek | 7-66, 1-0, Vaclav Safranek - skreč | detail zápasu | |
Lyon - antuka | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Gilles Simon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Donati | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
18.04.22 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
06.01.22 3. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Daniel Brands - posledné zápasy
London - tráva | ||||
27.06.19 kvalifik. | vs. Soon-Woo Kwon | 2-6, 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.19 2. kolo kval. | vs. Blaz Rola | 6-75, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
09.06.19 kvalifik. | vs. Tommy Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Surbiton Challenger - tráva | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Feliciano Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Sergiy Stakhovsky | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
27.03.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.19 2. kolo | vs. Viktor Troicki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
26.02.19 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.19 2. kolo | vs. Viktor Galovic | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Martin Klizan | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Sergiy Stakhovsky | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.19 3. kolo | vs. Matthias Bachinger | 7-64, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.19 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Ze Zhang | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
15.01.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Eckental Challenger - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ruben Bemelmans | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tashkent Challenger - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu |