Papua N. Guinea
20.10.99, 24 rokov
20.10.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
26.05.00, 23 rokov
26.05.00, 23 rokov
Matthew Stubbings vs. Sam Oster - Vzájomné zápasy
28.09.18 | 1. kolo kval. | Matthew Stubbings | Sam Oster | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Australia F7 | tvrdý |
Matthew Stubbings form & Sam Oster form
Matthew Stubbings - posledné zápasy
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Rhys Searant | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Isaac Goodhew | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Hien Pham | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Clement Mainguy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Rhys Searant | 6-4, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Toshihide Matsui | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Andre Kock | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 1-4, - Matthew Stubbings - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Egor Tsarapkin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.22 2. kolo kval. | vs. Artom Mukhtarulin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Constantin Frantzen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
05.03.22 | vs. Vladimir Ivanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Blazo N Djurovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Australia F8 - tvrdý | ||||
06.10.18 2. kolo kval. | vs. William Ma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.18 1. kolo kval. | vs. Harrison Rodrigues | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Australia F7 - tvrdý | ||||
29.09.18 2. kolo kval. | vs. Oliver Casey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.09.18 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Sam Oster - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Patton | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Hahn | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jarrod Joyce | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Benjamin Loccisano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Chase Ferguson | 6-75, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Moritz Schroeter | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Bianchet | 6-4, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Chen-Yu Lu | 4-6, 7-67, 6-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephen Tomkins | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ian Coetzee | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Brian Tran | 3-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Geni Inoue | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. William Jesser | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. James Watt | 7-64, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Seungmin Park | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Callum Gale | 7-5, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. William Jesser | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Corban Crowther | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Nino Toto | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu |