ZÁPAS
29.07.19 | 1. kolo kval. | Matthew Dellavedova | Victor Ernaelsteen | 4-6, 6-2, 10-8 | M15 Brussels | antuka |
ŠTATISTIKY
Matthew Dellavedova | Victor Ernaelsteen | |
1. podanie % | 34/67 (51%) | 49/75 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/34 (62%) | 32/49 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/33 (52%) | 5/26 (19%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/75 (51%) | 29/67 (43%) |
Vyhrané body celkom | 76/142 (54%) | 66/142 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esá | 3 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Matthew Dellavedova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Victor Ernaelsteen | |
0-0 | ||
2-1 | Victor Ernaelsteen | |
0-0 | ||
Matthew Dellavedova | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Victor Ernaelsteen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-4 | Victor Ernaelsteen | |
0-0, 0-30 | ||
Matthew Dellavedova | 3-5 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-5 | Victor Ernaelsteen | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Matthew Dellavedova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Victor Ernaelsteen | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Victor Ernaelsteen | |
Matthew Dellavedova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-1 | Victor Ernaelsteen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matthew Dellavedova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Victor Ernaelsteen | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Matthew Dellavedova | 0-0 | |
0-0 | ||
10-8 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
22.03.00, 24 rokov
22.03.00, 24 rokov
Matthew Dellavedova vs. Victor Ernaelsteen - Vzájomné zápasy
29.07.19 | 1. kolo kval. | Matthew Dellavedova | Victor Ernaelsteen | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | M15 Brussels | antuka |
Matthew Dellavedova form & Victor Ernaelsteen form
Matthew Dellavedova - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-3, - Matthew Dellavedova - skreč | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Keegan Smith | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. James McCabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
23.12.23 finále | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Jack Loutit | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 štvrťfinále | vs. Isaac Becroft | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diego Quispe-Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
16.12.23 finále | vs. Matt Kuhar | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Emile Hudd | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
14.12.23 semifinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Joshua Charlton | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Makoto Ochi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 6-78, 7-64 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu |
Victor Ernaelsteen - posledné zápasy
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Luca Parenti | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Asier Ayllon Prado | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Mezentsev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Noah Merre | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Brian Bozemoj | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 7-5, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-72, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Jie Cui | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Jakob Schnaitter | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-73, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
12.02.23 2. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Sanisth Juneja | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Olivier Rojas | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu |