Matteo Viola vs. Alon Elia 01.12.2017

Matteo Viola vs. Alon Elia 01.12.2017 - Israel F16 (Ramat Hasharon) - porovnanie

ZÁPAS

01.12.17štvrťfináleMatteo Viola Alon Elia 6-3, 4-1, - skreč Izrael Israel F16 tvrdý

ŠTATISTIKY

Matteo ViolaAlon Elia
1. podanie %31/51 (61%)31/48 (65%)
Vyhrané body z 1.podania23/31 (74%)15/31 (48%)
Vyhrané body z 2.podania11/20 (55%)6/17 (35%)
Vyhrané break-bally4/8 (50%)1/6 (17%)
Vyhrané body z returnu27/48 (56%)17/51 (33%)
Vyhrané body celkom61/99 (62%)38/99 (38%)
Dvojchyby43
Esá10

ŠTATISTIKY

- skreč

Matteo Viola
Taliansko
07.07.87, 32 rokov




243
182
614 859 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
12.06.95, 24 rokov




885
19
29 012 $
Alon Elia
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Matteo Viola vs. Alon Elia - Vzájomné zápasy

01.12.17štvrťfináleMatteo ViolaAlon Elia6-3, 4-1, Alon Elia - skrečdetail zápasuIzrael Israel F16 tvrdý

Matteo Viola - posledné zápasy

Kazakhstan Nur Sultan - tvrdý
19.07.19
štvrťfinále
vs. Sebastian Korda4-6, 5-7 prehradetail zápasu
18.07.19
3. kolo
vs. Aleksandr Nedovesov7-64, 6-4 výhradetail zápasu
17.07.19
2. kolo
vs. Sidharth Rawat6-1, 2-6, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Recanati Challenger - tvrdý
04.07.19
3. kolo
vs. Ramkumar Ramanathan4-6, 1-6 prehradetail zápasu
03.07.19
2. kolo
vs. Ilya Ivashka6-4, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
01.07.19
1. kolo
vs. Emiliano Maggioli6-3, 7-64 výhradetail zápasu
Germany Stuttgart - tráva
09.06.19
kvalifik.
vs. Alexei Popyrin3-6, 5-7 prehradetail zápasu
08.06.19
1. kolo kval.
vs. Prajnesh Gunneswaran6-76, 7-60, 2-1, Prajnesh Gunneswaran - skrečvýhradetail zápasu
France Paris - antuka
21.05.19
1. kolo kval.
vs. Mathias Bourgue6-4, 1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Italy Vicenza Challenger - antuka
30.05.19
1. kolo
vs. Mats Moraing4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Germany Heilbronn Challenger - antuka
14.05.19
1. kolo
vs. Attila Balazs4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Italy Rome Challenger - antuka
09.05.19
3. kolo
vs. Henri Laaksonen4-6, 3-6 prehradetail zápasu
07.05.19
2. kolo
vs. Renzo Olivo6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Czech Republic Ostrava Challenger - antuka
01.05.19
2. kolo
vs. Ivan Gakhov4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Italy Francavilla Challenger - antuka
23.04.19
2. kolo
vs. Mikael Ymer1-6, 2-6 prehradetail zápasu
22.04.19
1. kolo
vs. Carlos Boluda-Purkiss6-3, 6-2 výhradetail zápasu
China Anning Challenger - antuka
17.04.19
2. kolo
vs. Jay Clarke4-6, 3-6 prehradetail zápasu
15.04.19
1. kolo
vs. Xin Gao6-3, 6-1 výhradetail zápasu
France Sophia Antipolis - antuka
01.04.19
1. kolo
vs. Johan Sebastien Tatlot2-6, 3-6 prehradetail zápasu
France St. Brieuc - tvrdý I.
28.03.19
3. kolo
vs. Gregoire Barrere1-6, 1-6 prehradetail zápasu
27.03.19
2. kolo
vs. Daniel Brands6-3, 7-64 výhradetail zápasu
25.03.19
1. kolo
vs. Stephane Robert6-4, 6-1 výhradetail zápasu
France Lille Challenger - tvrdý I.
20.03.19
2. kolo
vs. Arthur De Greef3-6, 1-6 prehradetail zápasu
19.03.19
1. kolo
vs. Benjamin Bonzi4-6, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Canada Drummondville Challenger - tvrdý I.
16.03.19
semifinále
vs. Richard Berankis4-6, 0-6 prehradetail zápasu
15.03.19
štvrťfinále
vs. Arthur De Greef6-3, 7-5 výhradetail zápasu
14.03.19
3. kolo
vs. Roberto Quiroz4-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
13.03.19
2. kolo
vs. Skander Mansouri2-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France Pau Challenger - tvrdý I.
25.02.19
1. kolo
vs. Nino Serdarusic3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Italy Bergamo Challenger - tvrdý I.
18.02.19
1. kolo
vs. Uladzimir Ignatik4-6, 4-6 prehradetail zápasu

Alon Elia - posledné zápasy

Izrael M15 Netanya - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior4-6, 5-7 prehradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Gilad Tamar6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
29.03.19
štvrťfinále
vs. Edan Leshem6-79, 4-6 prehradetail zápasu
28.03.19
2. kolo
vs. Joshua Paris7-5, 6-2 výhradetail zápasu
26.03.19
1. kolo
vs. Or Ram-Harel4-0, Or Ram-Harel - skrečvýhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
12.03.19
kvalifik.
vs. Mircea-Alexandru Jecan0-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Jim Walder6-1, 7-64 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
05.03.19
kvalifik.
vs. Koray Kirci0-6, 7-5, 7-10 prehradetail zápasu
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Bingyu Yu6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Greece F8 - tvrdý
13.11.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F7 - tvrdý
08.11.18
2. kolo
vs. Lucas Catarina6-3, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.11.18
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
31.10.18
2. kolo
vs. Michail Pervolarakis4-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
15.10.18
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
09.10.18
1. kolo
vs. Ben Patael2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
05.10.18
štvrťfinále
vs. Igor Smilansky6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
03.10.18
2. kolo
vs. Tal Goldengoren6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Julius Tverijonas6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
20.08.18
1. kolo
vs. Koray Kirci3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
14.08.18
1. kolo
vs. Jonathan Gray3-6, 6-2, 5-7 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F1 - tvrdý
06.08.18
1. kolo
vs. Aleksandr Bulitski6-4, 4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
27.06.18
1. kolo
vs. Enzo Wallart4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
21.06.18
štvrťfinále
vs. Or Ram-Harel3-6, 1-6 prehradetail zápasu
20.06.18
2. kolo
vs. Ran Amar6-4, 1-0, Ran Amar - skrečvýhradetail zápasu
19.06.18
1. kolo
vs. Samuel Beren6-3, 5-7, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
13.06.18
2. kolo
vs. Constantin Bittoun Kouzmine3-6, 3-6 prehradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Marat Deviatiarov2-6, 7-62, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
04.06.18
kvalifik.
vs. Alex Kobelt1-6, 2-6 prehradetail zápasu
<