ZÁPAS
06.11.15 | štvrťfinále | Matt Reid | Zhe Li | 7-64, 6-2 | Canberra Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Matt Reid | Zhe Li | |
1. podanie % | 40/65 (62%) | 42/60 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/40 (85%) | 29/42 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/25 (56%) | 10/18 (56%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/60 (35%) | 17/65 (26%) |
Vyhrané body celkom | 69/125 (55%) | 56/125 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esá | 10 | 8 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Matt Reid | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matt Reid | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matt Reid | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matt Reid | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-4 | Zhe Li | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matt Reid | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
4-5 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matt Reid | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matt Reid | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Matt Reid | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Zhe Li | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Matt Reid | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matt Reid | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Matt Reid | 5-2 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Matt Reid vs. Zhe Li - Vzájomné zápasy
06.11.15 | štvrťfinále | Matt Reid | Zhe Li | 7-64, 6-2 | detail zápasu | Canberra Challenger | tvrdý |
Matt Reid form & Zhe Li form
Matt Reid - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
11.08.20 1. kolo | vs. Cameron Green | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
30.06.20 1. kolo | vs. Kody Pearson | 2-3, - Matt Reid - skreč | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.18 kvalifik. | vs. Andre Goransson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tráva | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Brayden Schnur | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-70, 7-61, 7-66 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Neil Pauffley | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Anning Challenger - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. N.Sriram Balaji | 6-74, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
27.10.16 2. kolo | vs. Matthew Barton | 6-74, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.16 1. kolo | vs. Greg Jones | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
26.09.16 kvalifik. | vs. Brydan Klein | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.16 2. kolo kval. | vs. Alessandro Giannessi | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.16 1. kolo kval. | vs. Bernardo Saraiva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Aptos Challenger - tvrdý | ||||
08.08.16 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Atlanta - tvrdý | ||||
30.07.16 1. kolo kval. | vs. Mischa Zverev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Binghamton Challenger - tvrdý | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
12.07.16 1. kolo | vs. Yoshihito Nishioka | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
04.06.16 1. kolo kval. | vs. Marco Chiudinelli | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Manchester Challenger - tráva | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Peter Gojowczyk | 6-74, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.16 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.16 kvalifik. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.16 2. kolo kval. | vs. Purav Raja | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
17.05.16 1. kolo | vs. Yuuya Kibi | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.05.16 kvalifik. | vs. Yuuya Kibi | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.16 2. kolo kval. | vs. James Marsalek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.05.16 1. kolo kval. | vs. Jui-Chen Hung | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
30.04.16 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Anning Challenger - antuka | ||||
27.04.16 1. kolo | vs. Enrique Lopez-Perez | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.16 kvalifik. | vs. Aoxiong Wang | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Zhe Li - posledné zápasy
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
25.08.23 semifinále | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.23 štvrťfinále | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
09.07.23 finále | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - skreč | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - skreč | detail zápasu |