ZÁPAS
07.08.20 | 1. kolo | Mats Rosenkranz | Robert Strombachs | 6-1, 6-75, 6-4 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Mats Rosenkranz | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Robert Strombachs | |
0-0, 30-0 | ||
Mats Rosenkranz | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-30, A-40 | ||
2-1 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Mats Rosenkranz | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Robert Strombachs | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Mats Rosenkranz | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-15 | ||
Mats Rosenkranz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
1-1 | Robert Strombachs | |
0-0, 0-30 | ||
Mats Rosenkranz | 1-2 | |
0-0, 30-0 | ||
2-2 | Robert Strombachs | |
0-0, 0-30, 30-40 | ||
Mats Rosenkranz | 2-3 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40 | ||
3-3 | Robert Strombachs | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
Mats Rosenkranz | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Mats Rosenkranz | 4-5 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Mats Rosenkranz | 5-6 | |
0-0 | ||
(1) | Robert Strombachs | |
6-75 |
3 | ||
Mats Rosenkranz | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Robert Strombachs | |
0-0 | ||
Mats Rosenkranz | 1-1 | |
2-1 | Robert Strombachs | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Mats Rosenkranz | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Mats Rosenkranz | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40 | ||
Mats Rosenkranz | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Robert Strombachs | |
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mats Rosenkranz vs. Robert Strombachs - Vzájomné zápasy
23.11.23 | 2. kolo | Robert Strombachs | Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M25 Monastir | tvrdý |
07.08.20 | 1. kolo | Mats Rosenkranz | Robert Strombachs | 6-1, 6-75, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Mats Rosenkranz form & Robert Strombachs form
Mats Rosenkranz - posledné zápasy
Acapulco Challenger - tvrdý | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 4-6, 3-4, - Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 1-2, - Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
17.03.24 finále | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Robert Strombachs - posledné zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
22.04.24 kvalifik. | vs. Jakub Nicod | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 7-65, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Duje Markovina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Viktor Durasovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Alastair Gray | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Louis Van Herck | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 7-61, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. George Houghton | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Clement Chidekh | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 7-5, 6-73, 0-3, - Robert Strombachs - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Yanki Erel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Clement Tabur | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | detail zápasu |