ZÁPAS
12.10.15 | 1. kolo | Mats Moraing | Jannik Opitz | 6-3, 6-1 | Germany F16 | koberec |
ŠTATISTIKY
Mats Moraing | Jannik Opitz | |
1. podanie % | 20/38 (53%) | 34/61 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/20 (95%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/18 (72%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané body z returnu | 30/61 (49%) | 6/38 (16%) |
Vyhrané body celkom | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 8 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
15.04.98, 25 rokov
15.04.98, 25 rokov
Mats Moraing vs. Jannik Opitz - Vzájomné zápasy
12.10.15 | 1. kolo | Mats Moraing | Jannik Opitz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Germany F16 | koberec |
Mats Moraing form & Jannik Opitz form
Mats Moraing - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 5-7, 0-1, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Evgeny Philippov | 1-6, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | Marat Sharipov (RUS) - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Remy Bertola | 4-6, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-3, 2-1, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Marvin Moeller | 7-62, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | - | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Troisdorf Challenger - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
26.05.23 štvrťfinále | vs. Timo Stodder | 0-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Waco Challenger - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-3, 2-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-64, 1-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
20.02.23 1. kolo | vs. Christian Harrison | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.23 štvrťfinále | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Vilnius Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Jannik Opitz - posledné zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arsene Pougault | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Matthew William Donald | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Henri Haupt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Vit Kalina | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Noah Schmiedel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Lukas Janousek | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-61, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Attila Hueller-Varga | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Stepan Baum | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. David Eichenseher | 4-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Esteban Bruna | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
27.01.23 štvrťfinále | vs. Hazem Naow | 4-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Dominik Recek | 6-72, 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Tim Sandkaulen | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Niklas Koch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.23 kvalifik. | vs. Lukas Pokorny | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Veigy - koberec | ||||
10.01.23 1. kolo | vs. Matthias Bachinger | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 6-75, 7-63 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Artsiom Dabryian | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Matthew Howse | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
09.10.22 finále | vs. Joshua Goodger | 4-6, 4-6 | detail zápasu |