ZÁPAS
28.09.15 | 2. kolo | Mats Moraing | Hugo Voljacques | 6-2, 6-4 | France F20 | koberec |
ŠTATISTIKY
Mats Moraing | Hugo Voljacques | |
1. podanie % | 37/69 (54%) | 26/52 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/37 (73%) | 17/26 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/32 (56%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/52 (40%) | 24/69 (35%) |
Vyhrané body celkom | 66/121 (55%) | 55/121 (45%) |
Dvojchyby | 8 | 4 |
Esá | 10 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mats Moraing vs. Hugo Voljacques - Vzájomné zápasy
28.09.15 | 2. kolo | Mats Moraing | Hugo Voljacques | 6-2, 6-4 | detail zápasu | France F20 | koberec |
Mats Moraing form & Hugo Voljacques form
Mats Moraing - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 5-7, 0-1, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Evgeny Philippov | 1-6, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | Marat Sharipov (RUS) - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Remy Bertola | 4-6, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-3, 2-1, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Marvin Moeller | 7-62, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | - | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Troisdorf Challenger - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
26.05.23 štvrťfinále | vs. Timo Stodder | 0-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Waco Challenger - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-3, 2-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-64, 1-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
20.02.23 1. kolo | vs. Christian Harrison | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.23 štvrťfinále | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Vilnius Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Hugo Voljacques - posledné zápasy
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.22 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 6-3, 4-2, Yann Marti - skreč | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Dan Added | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.21 štvrťfinále | vs. Martin Breysach | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Jing Long Weng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Noe Villen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. John Echeverria | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Clement Andrieu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 6-75, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 4-6, 6-1, 10-0 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-71, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Warren Sinius | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 7-614, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Louis Dussin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Javier Montoya Rodriguez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.21 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Joao Antonio | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Tiago Torres | 3-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Eric Ahren Moonga | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 7-67, 6-2 | detail zápasu |