ZÁPAS
16.03.17 | 2. kolo | Mats Moraing | Hugo Gaston | 6-3, 6-2 | France F6 | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Mats Moraing | Hugo Gaston | |
1. podanie % | 26/54 (48%) | 35/68 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/26 (77%) | 23/35 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/28 (61%) | 11/33 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 34/68 (50%) | 17/54 (31%) |
Vyhrané body celkom | 71/122 (58%) | 51/122 (42%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esá | 9 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mats Moraing vs. Hugo Gaston - Vzájomné zápasy
11.09.21 | finále | Mats Moraing | Hugo Gaston | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Tulln Challenger | antuka |
16.03.17 | 2. kolo | Mats Moraing | Hugo Gaston | 6-3, 6-2 | detail zápasu | France F6 | tvrdý I. |
Mats Moraing form & Hugo Gaston form
Mats Moraing - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 5-7, 0-1, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Evgeny Philippov | 1-6, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | Marat Sharipov (RUS) - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Remy Bertola | 4-6, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-3, 2-1, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Marvin Moeller | 7-62, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | - | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Troisdorf Challenger - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
26.05.23 štvrťfinále | vs. Timo Stodder | 0-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Waco Challenger - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-3, 2-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-64, 1-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
20.02.23 1. kolo | vs. Christian Harrison | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.23 štvrťfinále | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Vilnius Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Hugo Gaston - posledné zápasy
Bucharest - antuka | ||||
15.04.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 7-66, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
06.04.24 1. kolo kval. | vs. Yannick Hanfmann | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Denis Kudla | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Denis Shapovalov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Thijs Boogaard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Ugo Humbert | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 0-6, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Lloyd Harris | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
04.01.24 štvrťfinále | vs. Enzo Couacaud | 7-64, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-71, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Arthur Cazaux | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-0, 6-4 | detail zápasu |