Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
25.06.93, 30 rokov
25.06.93, 30 rokov
Mats Moraing vs. Delf Gohlke - Vzájomné zápasy
14.12.15 | 2. kolo | Mats Moraing | Delf Gohlke | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Qatar F6 | tvrdý |
26.08.13 | 1. kolo | Mats Moraing | Delf Gohlke | 6-3, 7-64 | detail zápasu | Germany F16 | antuka |
Mats Moraing form & Delf Gohlke form
Mats Moraing - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 5-7, 0-1, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Evgeny Philippov | 1-6, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | Marat Sharipov (RUS) - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Remy Bertola | 4-6, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-3, 2-1, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Marvin Moeller | 7-62, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | - | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Troisdorf Challenger - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
26.05.23 štvrťfinále | vs. Timo Stodder | 0-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Waco Challenger - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-3, 2-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-64, 1-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
20.02.23 1. kolo | vs. Christian Harrison | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.23 štvrťfinále | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Vilnius Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Delf Gohlke - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Clay Crawford | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Augusto Virgili | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Davide Negrotti | 7-64, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Mattia Frinzi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Alcalde | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Arthur Bouquier | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ceppellini | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F4 - tvrdý | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Rui-Xuan Wang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Gregory Nitayamekin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Greece F10 - tvrdý | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Greece F9 - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Petrovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F32 - antuka | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Andrei Stefan Apostol | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Milos Nikolic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Oscar Serra | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
Italy F31 - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Marco Miceli | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F30 - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. James Markiewicz | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Poland F1 - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Lev Kazakov | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Patrik Obal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - tvrdý | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Ivaylo Traykov | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Italy F10 - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Mike Loccisano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Aljaz Radinski | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F9 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-4 | detail zápasu |