ZÁPAS
03.10.17 | 1. kolo | Matias Zukas | Felipe Derdoy | 7-63, 6-4 | Bolivia F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Matias Zukas | Felipe Derdoy | |
1. podanie % | 30/61 (49%) | 38/78 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/30 (60%) | 25/38 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/31 (52%) | 11/40 (28%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 42/78 (54%) | 27/61 (44%) |
Vyhrané body celkom | 76/139 (55%) | 63/139 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 16 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
09.02.97, 27 rokov
09.02.97, 27 rokov
Matias Zukas vs. Felipe Derdoy - Vzájomné zápasy
03.10.17 | 1. kolo | Matias Zukas | Felipe Derdoy | 7-63, 6-4 | detail zápasu | Bolivia F3 | antuka |
Matias Zukas form & Felipe Derdoy form
Matias Zukas - posledné zápasy
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Felipe Derdoy - posledné zápasy
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 0-2, - Felipe Derdoy - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 5-7, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 5-7, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Bramajo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Miremont | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Mihnea Maftei | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Tobias Sonne | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Faigenbaum | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Ignacio Novo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-3, 6-4 | detail zápasu |