ZÁPAS
14.12.15 | štvrťfinále | Matias Zukas | Brian Orradre | 6-2, 6-2 | Chile F10 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Matias Zukas | Brian Orradre | |
1. podanie % | 27/40 (68%) | 31/47 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/27 (81%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/13 (54%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/47 (57%) | 11/40 (28%) |
Vyhrané body celkom | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 5 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
23.02.92, 32 rokov
23.02.92, 32 rokov
Matias Zukas vs. Brian Orradre - Vzájomné zápasy
14.12.15 | štvrťfinále | Matias Zukas | Brian Orradre | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Chile F10 | tvrdý |
Matias Zukas form & Brian Orradre form
Matias Zukas - posledné zápasy
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Brian Orradre - posledné zápasy
France F13 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Tomas Coronel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Hugo Pontico | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
France F16 - tvrdý | ||||
27.07.16 2. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo | vs. Vadim Alekseenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
France F12 - antuka | ||||
27.06.16 kvalifik. | vs. Nicolas Uryson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Rafael Matos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F8 - antuka | ||||
23.05.16 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Franco Viu | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Carlos Henrique Hooper | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Bruno Avila | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Lourenzo Gasperini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Nicolas De Marco | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F3 - antuka | ||||
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Cristobal Grandon Diaz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F2 - antuka | ||||
07.03.16 kvalifik. | vs. David Fleming | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Francisco Bastias | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Ignacio Dagostino | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.16 1. kolo kval. | vs. Federico Coria | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chile F10 - tvrdý | ||||
14.12.15 kvalifik. | vs. Rodrigo Lujan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.12.15 štvrťfinále | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.15 2. kolo | vs. Esteban Bruna | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.15 1. kolo | vs. Guillermo Rivera-Aranguiz | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.15 1. kolo kval. | vs. Bruno Luca Faletto Ureta | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Chile F9 - antuka | ||||
07.12.15 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.15 kvalifik. | vs. Juan Ignacio Iliev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.15 1. kolo kval. | vs. Javier Aviles | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Chile F8 - antuka | ||||
30.11.15 1. kolo kval. | vs. Marcelo Ignacio Bustos Matus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.15 kvalifik. | vs. Juan Ignacio Iliev | 6-75, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
30.11.15 2. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.15 1. kolo | vs. Gustavo Vellbach | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.15 štvrťfinále | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 0-6 | detail zápasu |