Matias Riva vs. Lautaro Agustin Falabella 15.09.2019

Matias Riva vs. Lautaro Agustin Falabella 15.09.2019 - M15 Buenos Aires - porovnanie

ZÁPAS

15.09.191. kolo kval.Matias Riva Lautaro Agustin Falabella 4-6, 7-64, 14-12 Argentina M15 Buenos antuka

ŠTATISTIKY

14-12

Matias Riva
Argentina
23.12.98, 21 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
19.01.98, 22 rokov







Lautaro Agustin Falabella
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Matias Riva vs. Lautaro Agustin Falabella - Vzájomné zápasy

21.10.191. kolo kval.Matias RivaLautaro Agustin Falabella6-4, 7-5 detail zápasuArgentina M15 Junin antuka
15.09.191. kolo kval.Matias RivaLautaro Agustin Falabella4-6, 7-64, 14-12 detail zápasuArgentina M15 Buenos antuka
26.05.181. kolo kval.Lautaro Agustin FalabellaMatias Riva6-1, 6-3 detail zápasuArgentina Argentina F3 antuka

Matias Riva - posledné zápasy

Argentina M25 Hurlingham - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Gonzalo Lama1-6, 2-6 prehradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Francisco Pini6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Argentina M25 Cordoba - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Guido Ivan Justo0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Uruguay M15 Maldonado - antuka
25.11.19
1. kolo kval.
vs. Ivan Manfredi3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Argentina M15 Junin - antuka
22.10.19
kvalifik.
vs. Alan Postay4-6, 6-1, 8-10 prehradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Lautaro Agustin Falabella6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Felipe Derdoy6-4, 3-6, 2-10 prehradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Lautaro Agustin Falabella4-6, 7-64, 14-12 výhradetail zápasu
Belgium M15 Koksijde - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Shunsuke Wakita1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Romania M15 Targu - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Andrea Picchione2-6, 6-2, 6-10 prehradetail zápasu
Romania M15 Chitila - antuka
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Felipe Derdoy0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Chile Chile F3 - antuka
25.11.18
2. kolo kval.
vs. Federico Moreno1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Chile Chile F2 - antuka
17.11.18
1. kolo kval.
vs. Federico Juan Aguilar2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Chile Chile F1 - antuka
12.11.18
kvalifik.
vs. Felipe Escalona Ordenes3-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.11.18
2. kolo kval.
vs. Felipe Lacalle6-2, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
Argentina Argentina F8 - antuka
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Tomas Farjat1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F7 - antuka
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Leandro Ezequiel Ventura1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Peru Peru F3 - antuka
08.10.18
2. kolo kval.
vs. Tomas Farjat7-62, 0-6, 2-6 prehradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Diego Serra6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Peru Peru F2 - antuka
30.09.18
1. kolo kval.
vs. Laelson Rodrigues7-64, 4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Bolivia Bolivia F3 - antuka
25.09.18
1. kolo
vs. Goran Markovic7-67, 2-6, 3-6 prehradetail zápasu
24.09.18
kvalifik.
vs. Lucas Carlos Ribas Crichigno5-7, 7-5, 7-5 výhradetail zápasu
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Manuel Barros6-3, 6-4 výhradetail zápasu
22.09.18
1. kolo kval.
vs. Sebastian Trigosso Mercado6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Bolivia Bolivia F2 - antuka
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Alex Blumenberg4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F4 - antuka
02.09.18
1. kolo kval.
vs. Benjamin L. Ambrosio1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F3 - antuka
26.05.18
1. kolo kval.
vs. Lautaro Agustin Falabella1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F2 - antuka
20.05.18
1. kolo kval.
vs. Oscar Gabriel Ortiz1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Argentina Argentina F1 - antuka
14.05.18
2. kolo kval.
vs. Alan Postay3-6, 0-6 prehradetail zápasu
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Santiago Pedro Franchini3-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu

Lautaro Agustin Falabella - posledné zápasy

Argentina M25 Hurlingham - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Santiago Besada1-6, 2-6 prehradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Francisco Aranguren6-3, 0-6, 10-8 výhradetail zápasu
Argentina M25 Cordoba - antuka
26.02.20
1. kolo
vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen7-64, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
25.02.20
2. kolo kval.
vs. Nicolas Uryson6-73, 6-0, 10-3 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Gabriel Alejandro Hidalgo2-6, 3-6 prehradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Tobias Franco6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Federico Campana7-65, 1-6, 1-10 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
13.02.20
2. kolo kval.
vs. Juan Pablo Paz3-6, 1-6 prehradetail zápasu
11.02.20
1. kolo kval.
vs. Mario Aleksic6-3, 1-6, 10-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Vladislav Ivanov4-6, 1-6 prehradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Alexander Romay6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Janos Fekete4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Andrea Fiorentini4-6, 4-6 prehradetail zápasu
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Samuil Konov6-74, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
13.01.20
2. kolo kval.
vs. Osman Torski3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Argentina M15 Junin - antuka
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Matias Riva4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Brazil M15 Sao - antuka
17.10.19
2. kolo
vs. Arklon Huertas Del Pino3-6, 1-6 prehradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Agustin Riquelme4-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
15.10.19
kvalifik.
vs. Bruno Figlia4-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Gabriel Batagin6-75, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
Chile M15 Santiago - antuka
30.09.19
1. kolo kval.
vs. Thiago Cigarran6-1, 6-75, 4-10 prehradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Matias Riva6-4, 6-74, 12-14 prehradetail zápasu
Belgium M15 Koksijde - antuka
14.08.19
1. kolo
vs. Arnaud Bovy1-6, 4-6 prehradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Max Van Nunen6-3, 6-0 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Olivier Rojas6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Belgium M15 Eupen - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Kody Pearson6-77, 6-1, 2-10 prehradetail zápasu
Morocco M15 Agadir - antuka
29.07.19
kvalifik.
vs. Manuel Barros6-2, 4-6, 3-10 prehradetail zápasu
Morocco M15 Casablanca - antuka
23.07.19
kvalifik.
vs. Marc Dijkhuizen4-6, 3-6 prehradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Cameron Henricy Trigolos7-5, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
France M15 Uriage - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Emilien Voisin7-5, 5-7, 2-10 prehradetail zápasu
<