ZÁPAS
17.09.19 | 1. kolo | Matias Franco Descotte | Gaston Erhardt | 6-0, 7-5 | M15 Buenos | antuka |
ŠTATISTIKY
Matias Franco Descotte | Gaston Erhardt | |
1. podanie % | 30/51 (59%) | 29/48 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/30 (70%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/21 (62%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 28/48 (58%) | 17/51 (33%) |
Vyhrané body celkom | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Gaston Erhardt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-0 | Gaston Erhardt | |
0-0 | ||
Matias Franco Descotte | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Gaston Erhardt | |
0-0 | ||
Matias Franco Descotte | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Gaston Erhardt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Matias Franco Descotte | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
0-2 | Gaston Erhardt | |
0-0 | ||
Matias Franco Descotte | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Gaston Erhardt | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Matias Franco Descotte | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Gaston Erhardt | |
0-0, 0-15 | ||
Matias Franco Descotte | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Gaston Erhardt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matias Franco Descotte | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Gaston Erhardt | |
Matias Franco Descotte | 6-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
18.09.98, 25 rokov
18.09.98, 25 rokov
Matias Franco Descotte vs. Gaston Erhardt - Vzájomné zápasy
17.09.19 | 1. kolo | Matias Franco Descotte | Gaston Erhardt | 6-0, 7-5 | detail zápasu | M15 Buenos | antuka |
Matias Franco Descotte form & Gaston Erhardt form
Matias Franco Descotte - posledné zápasy
M15 Villa - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 7-64, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Garrett Johns | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 1. kolo | vs. Markus Bolin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-5, - Matias Franco Descotte - skreč | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
04.11.23 štvrťfinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Bruna | 7-64, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Lautaro Midon | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Gaston Erhardt - posledné zápasy
M25 Jablonec - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.20 kvalifik. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Uryson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Agustin Lema | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
25.02.20 2. kolo kval. | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bianchi | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Ignacio Carou | 5-7, 7-5, 14-12 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicholas Shamma | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Guillermo Aracena | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.20 kvalifik. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Eduardo Sanchez-Carrion | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Francisco Aranguren | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Federico Seco Trabella | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Christian Oliveira | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Andre Miele | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Moura | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Andre Miele | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Santino Morel Rieder | 6-2, 7-63 | detail zápasu |