ZÁPAS
11.11.17 | 1. kolo kval. | Matej Sabanov | Suraj R Prabodh | 7-5, 2-6, 6-4 | Pune Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Matej Sabanov | Suraj R Prabodh | |
1. podanie % | 60/97 (62%) | 67/104 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 45/60 (75%) | 45/67 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/37 (43%) | 21/37 (57%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 38/104 (37%) | 36/97 (37%) |
Vyhrané body celkom | 99/201 (49%) | 102/201 (51%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 7 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Matej Sabanov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Suraj R Prabodh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Matej Sabanov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Suraj R Prabodh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Matej Sabanov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-2 | Suraj R Prabodh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matej Sabanov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Suraj R Prabodh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Matej Sabanov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Suraj R Prabodh | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Matej Sabanov | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Suraj R Prabodh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Matej Sabanov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Suraj R Prabodh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Matej Sabanov | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Suraj R Prabodh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matej Sabanov | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-4 | Suraj R Prabodh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Matej Sabanov | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-5 | Suraj R Prabodh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Matej Sabanov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Suraj R Prabodh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matej Sabanov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Suraj R Prabodh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matej Sabanov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Suraj R Prabodh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matej Sabanov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Suraj R Prabodh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Matej Sabanov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Suraj R Prabodh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Matej Sabanov vs. Suraj R Prabodh - Vzájomné zápasy
11.11.17 | 1. kolo kval. | Matej Sabanov | Suraj R Prabodh | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Pune Challenger | tvrdý |
Matej Sabanov form & Suraj R Prabodh form
Matej Sabanov - posledné zápasy
Cordenons Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Attila Balazs | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.05.22 kvalifik. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 7-62, 4-1, Fabian Marozsan - skreč | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.07.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Pavle Daljev | 6-1, 4-1, Pavle Daljev - skreč | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Vladan Tadic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Matias Zukas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Mirza Basic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Nemanja Malesevic | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.20 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Yuanfeng Li | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Ivan Sabanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Robert Damian Savin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Vanja Dobrnjac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Pontedera - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Suraj R Prabodh - posledné zápasy
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Hitesh Chauhan | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Dev Javia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ritabrata Sarkar | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Raghav Jaisinghani | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Yash Yadav | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Atharva Sharma | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Ajay Malik | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chennai - tvrdý | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Fardeen Qamar | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Udit Kamboj | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Mysuru - tvrdý | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lucknow - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Gourav Gulia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Francis Casey Alcantara | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Bhilai - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.22 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Mohit Bhardwaj | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 6-74, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Indore - tvrdý | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-73, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Gunjan Jadhav | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.22 kvalifik. | vs. Bang Shuo Yin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Ken Cavrak | 3-6, 4-6 | detail zápasu |