Mate Pavic vs. Ivan Sabanov 15.06.2020

Mate Pavic vs. Ivan Sabanov 15.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

15.06.201. koloMate Pavic Ivan Sabanov 7-6, 6-4 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
Mate Pavic Mate Pavic podáva4-5
0-0, 15-0, 30-0
5-5Ivan Sabanov Ivan Sabanov podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A
Mate Pavic Mate Pavic podáva5-6
0-0, 15-15, 30-30
6-7Ivan Sabanov Ivan Sabanov podáva
0-0, 0-1, 5-1, 6-2, 6-3
7-6
2
Mate Pavic Mate Pavic podáva0-0
1-0Ivan Sabanov Ivan Sabanov podáva
0-0, 15-15, 15-30
Mate Pavic Mate Pavic podáva1-1
0-0, 30-0, 40-15, 40-30
2-1Ivan Sabanov Ivan Sabanov podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Mate Pavic Mate Pavic podáva2-2
0-0
2-3Ivan Sabanov Ivan Sabanov podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Mate Pavic Mate Pavic podáva2-4
0-0
3-4Ivan Sabanov Ivan Sabanov podáva
0-0, 15-0, 30-15
Mate Pavic Mate Pavic podáva4-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-15
5-4Ivan Sabanov Ivan Sabanov podáva
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP]
6-4

Mate Pavic
Chorvátsko
04.07.93, 27 rokov




777
27
2 811 325 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Chorvátsko
25.06.92, 28 rokov






65 172 $
Ivan Sabanov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Mate Pavic vs. Ivan Sabanov - Vzájomné zápasy

15.06.201. koloMate PavicIvan Sabanov7-6, 6-4 detail zápasu All Lower antuka
09.05.111. kolo kval.Mate PavicIvan Sabanov6-1, 6-2 detail zápasuCroatia Zagreb Challenger antuka

Mate Pavic - posledné zápasy

All Lower - antuka
15.06.20
1. kolo
vs. Ivan Sabanov7-6, 6-4 výhradetail zápasu
China Chengdu - tvrdý
25.09.17
1. kolo
vs. Yuichi Sugita1-6, - Mate Pavic - skrečprehradetail zápasu
24.09.17
kvalifik.
vs. Zihao Xia6-4, 7-68 výhradetail zápasu
23.09.17
1. kolo kval.
vs. Yasutaka Uchiyama6-3, 5-7, 7-64 výhradetail zápasu
Mexico Los Cabos - tvrdý
06.08.16
1. kolo kval.
vs. Mischa Zverev4-6, 7-65, 3-6 prehradetail zápasu
Spain Spain F13 - antuka
09.05.16
1. kolo kval.
vs. Robert Ziganshin- prehradetail zápasu
Mexico Puebla Challenger - tvrdý I.
05.03.16
1. kolo kval.
vs. Nicolas Jarry6-73, 6-70 prehradetail zápasu
Germany Germany F3 - koberec
25.01.16
kvalifik.
vs. Johannes Haerteis3-6, 6-2, 2-6 prehradetail zápasu
25.01.16
2. kolo kval.
vs. Marek Jaloviec7-69, 7-5 výhradetail zápasu
New Zeland Auckland - tvrdý
10.01.16
kvalifik.
vs. Thiemo de Bakker6-4, 2-6, 3-6 prehradetail zápasu
09.01.16
1. kolo kval.
vs. Juan-Sebastian Cabal6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
07.11.15
1. kolo kval.
vs. Egor Gerasimov6-78, 4-6 prehradetail zápasu
Germany Eckental Challenger - koberec
02.11.15
kvalifik.
vs. Niels Desein6-79, 2-6 prehradetail zápasu
01.11.15
2. kolo kval.
vs. Andriej Kapas7-68, 7-65 výhradetail zápasu
31.10.15
1. kolo kval.
vs. Matthias Wunner6-74, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Sweden Stockholm - tvrdý I.
18.10.15
2. kolo kval.
vs. Nicolas Almagro5-7, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
17.10.15
1. kolo kval.
vs. Fred Simonsson6-3, 7-5 výhradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
11.10.15
2. kolo kval.
vs. Hugo Nys3-6, 4-6 prehradetail zápasu
10.10.15
1. kolo kval.
vs. Simon Baudry6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium Mons Challenger - tvrdý I.
03.10.15
1. kolo kval.
vs. James Marsalek4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Portugal Portugal F12 - tvrdý
28.09.15
1. kolo
vs. Pablo Vivero Gonzalez6-2, 6-73, 4-6 prehradetail zápasu
France Metz - tvrdý I.
19.09.15
1. kolo kval.
vs. Filip Veger3-6, 4-6 prehradetail zápasu
France France F18 - tvrdý I.
14.09.15
1. kolo
vs. Laurent Rochette6-4, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
United Kingdom Great Britain - tvrdý
07.09.15
2. kolo
vs. Mark Whitehouse6-0, 6-4 výhradetail zápasu
07.09.15
štvrťfinále
vs. David Rice6-4, 0-6, 6-3 výhradetail zápasu
07.09.15
1. kolo
vs. Marcus Walters6-4, 4-6, 7-64 výhradetail zápasu
07.09.15
semifinále
vs. Daniel Evans6-71, 3-6 prehradetail zápasu
Canada Canada F7 - tvrdý
24.08.15
1. kolo
vs. Alexander Day6-4, 6-1 výhradetail zápasu
24.08.15
2. kolo
vs. Mico Santiago7-60, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
USA Newport - tráva
11.07.15
1. kolo kval.
vs. Matthew Ebden4-6, 6-72 prehradetail zápasu

Ivan Sabanov - posledné zápasy

All Lower - antuka
25.06.20
1. kolo
vs. Petar Pjevcevic6-1, 6-2 výhradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Filip Stipic6-1, 6-2 výhradetail zápasu
15.06.20
1. kolo
vs. Mate Pavic6-7, 4-6 prehradetail zápasu
China Liuzhou Challenger - tvrdý
21.10.19
kvalifik.
vs. Matej Sabanov3-6, 3-6 prehradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Makoto Ochi2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Italy M25+H Pontedera - antuka
24.07.19
1. kolo
vs. Davide Galoppini5-7, 4-6 prehradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Dominik Recek6-3, 6-4 výhradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Simone Cacciapuoti6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Italy M25 Casinalbo - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Federico Arnaboldi6-4, 6-4 výhradetail zápasu
08.07.19
kvalifik.
vs. Mircea-Alexandru Jecan4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Czech Republic M25+H Jablonec - antuka
21.05.19
kvalifik.
vs. Bruno Sant'Anna4-6, 2-6 prehradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Alexander Erler6-2, 3-0, Alexander Erler - skrečvýhradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
23.04.19
kvalifik.
vs. Duje Kekez6-76, 6-2, 9-11 prehradetail zápasu
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Milan Radojkovic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Federico Iannaccone0-6, 4-6 prehradetail zápasu
Italy M25 Santa - antuka
09.04.19
kvalifik.
vs. Alessandro Ceppellini5-7, 6-76 prehradetail zápasu
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Damian6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Croatia M15 Opatija - antuka
26.03.19
kvalifik.
vs. Moritz Thiem4-6, 6-1, 7-10 prehradetail zápasu
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Marcell Bartakovics6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Croatia M15 Rovinj - antuka
18.03.19
1. kolo kval.
vs. Tim Heger6-1, 1-6, 11-13 prehradetail zápasu
Croatia M15 Porec - antuka
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Mike Urbanija6-3, 3-6, 4-10 prehradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
18.02.19
1. kolo kval.
vs. Marat Deviatiarov2-6, 7-64, 7-10 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
01.02.19
1. kolo
vs. Bogdan Ionut Apostol2-6, 6-2, 5-10 prehradetail zápasu
28.01.19
kvalifik.
vs. Alexandros Skorilas6-0, 5-7, 10-8 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
28.01.19
2. kolo
vs. Tom Fawcett Tom Fawcett - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
27.01.19
1. kolo
vs. Simone Roncalli6-2, 3-1, Simone Roncalli - skrečvýhradetail zápasu
22.01.19
kvalifik.
vs. Adam Jones6-3, 6-3 výhradetail zápasu
22.01.19
1. kolo kval.
vs. Edoardo Bottino6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.01.19
kvalifik.
vs. Luis Gomar Monio2-6, 4-6 prehradetail zápasu
14.01.19
1. kolo kval.
vs. Juan Ignacio Alcalde6-1, 6-4 výhradetail zápasu
<