USA
31.08.99, 24 rokov
31.08.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
19.09.00, 23 rokov
19.09.00, 23 rokov
Mason Beiler vs. Matthew Segura - Vzájomné zápasy
21.01.18 | 1. kolo kval. | Mason Beiler | Matthew Segura | 6-1, 6-1 | detail zápasu | USA F5 | antuka |
Mason Beiler form & Matthew Segura form
Mason Beiler - posledné zápasy
M25 Norman - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Decatur - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Vasilios Caripi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Maxwell Giddens | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Norman - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Sumit Sarkar | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F31 - tvrdý | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Ryan Peniston | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. David Fox | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.18 kvalifik. | vs. Joshua Howard-Tripp | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.18 2. kolo kval. | vs. Juan Jose Mateus Rubiano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Dylan Bednarczyk | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
USA F26 - tvrdý | ||||
25.09.18 kvalifik. | vs. Siem Woldeab | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Arnav Mohanty | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
USA F6 - antuka | ||||
01.02.18 2. kolo | vs. Jaume Pla Malfeito | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.18 1. kolo | vs. Sergey Belov | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.18 kvalifik. | vs. Ricardo David Mayagoitia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Darryl Hale | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.01.18 | vs. Kahaka'ioikamalie Companion | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
USA F5 - antuka | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Junior A. Ore | 6-1, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Matthew Segura | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.01.18 | vs. Aoi Kambara | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
USA F40 - tvrdý I. | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Jacob Dunbar | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Oscar Beich | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Achondo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
USA F36 - antuka | ||||
06.11.17 | vs. Korey Lovett | 6-76, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
USA F35 - antuka | ||||
30.10.17 | vs. Arnav Dhingra | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jacob Dunbar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F22 - antuka | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Simon Navarro | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Graham Alrutz | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Matthew Segura - posledné zápasy
M25 Naples - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Dickerson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Andres Andrade | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Kyle Overmyer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Azar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
17.11.23 2. kolo | vs. Arvid Nordquist | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 1. kolo | vs. Martin Katz | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Felix Corwin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Orange - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Yi Zhou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Vero - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
14.04.23 2. kolo | vs. Sekou Bangoura | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Sean Daryabeigi | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 2-6, 0-3, - Matthew Segura - skreč | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Tomas Geschwind | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
27.01.23 štvrťfinále | vs. Alfredo Perez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Govind Nanda | 2-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.01.23 kvalifik. | vs. Christian Lakoseljac | 6-4, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Borosko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Michael Shabaz | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Vero - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. John Mcnally | 1-6, 3-6 | detail zápasu |