ZÁPAS
24.10.16 | 1. kolo kval. | Marvin Schramm | Lucas Hellfritsch | 2-6, 6-1, 6-3 | Greece F7 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Nemecko
22.03.97, 27 rokov
22.03.97, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
28.02.98, 26 rokov
28.02.98, 26 rokov
Marvin Schramm vs. Lucas Hellfritsch - Vzájomné zápasy
24.10.16 | 1. kolo kval. | Marvin Schramm | Lucas Hellfritsch | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | Greece F7 | tvrdý |
Marvin Schramm form & Lucas Hellfritsch form
Marvin Schramm - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Igor Saveljic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Efe Comu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Michael Weindl | 2-3, - Marvin Schramm - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Aziz Kijametovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Aaron Schmid | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Christian Langmo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F5 - tvrdý | ||||
25.03.18 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Guillermo Aracena | 6-73, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F2 - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Luca Giacomini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Greece F1 - tvrdý | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Sebastiano Mahoro Zorzi | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F9 - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Maximilian Friese | 6-3, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Mousheg Hovhannisyan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Marios Stavropoulos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Mark Oljaca | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Alvise Montresor | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Thorsten Sollie | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Yohei Otsuka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Fabian Gruber | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Netherlands F4 - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Maximiliano Colorado Zavala | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 7-65, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F10 - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F9 - antuka | ||||
18.04.17 1. kolo | vs. Stefanos Tsitsipas | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Lucas Hellfritsch - posledné zápasy
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Osman Torski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Emiliano Maggioli | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 6-77, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Cheong-Eui Kim | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Lui Maxted | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Constantinos Koshis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 7-5, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.19 finále | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.19 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.19 štvrťfinále | vs. Luca Potenza | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Luke Issajenko | 6-1, 4-1, Luke Issajenko - skreč | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Pelle Boerma | 6-73, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Benedikt Emesz | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Augusto Virgili | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 kvalifik. | vs. Lynn Max Kempen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Avni Avnioglu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |