ZÁPAS
06.11.19 | 1. kolo | Marvin Netuschil | Tristan Boyer | 6-1, 6-3 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Marvin Netuschil | Tristan Boyer | |
1. podanie % | 37/51 (73%) | 40/62 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/37 (68%) | 20/40 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/14 (43%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/62 (56%) | 20/51 (39%) |
Vyhrané body celkom | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Marvin Netuschil | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tristan Boyer | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], 40-A | ||
Marvin Netuschil | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Tristan Boyer | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Marvin Netuschil | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Tristan Boyer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Marvin Netuschil | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Tristan Boyer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Marvin Netuschil | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Tristan Boyer | |
0-0, 30-0 | ||
Marvin Netuschil | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
3-1 | Tristan Boyer | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marvin Netuschil | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Tristan Boyer | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Marvin Netuschil | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marvin Netuschil vs. Tristan Boyer - Vzájomné zápasy
06.11.19 | 1. kolo | Marvin Netuschil | Tristan Boyer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Marvin Netuschil form & Tristan Boyer form
Marvin Netuschil - posledné zápasy
M15 Telde - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Rodrigo Mora Clement | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Charlie Valentine | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 0-1, - Marvin Netuschil - skreč | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Justin Engel | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Oscar Galimardanov | 6-76, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 7-63, 6-75, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Den - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Jelle Sels | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 4-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Martin Benes | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 6-78, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
28.06.21 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 0-4, - Marvin Netuschil - skreč | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
25.06.21 štvrťfinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.21 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.21 1. kolo | vs. Andrea Basso | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Tristan Boyer - posledné zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
23.03.24 finále | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 semifinále | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 štvrťfinále | vs. Dmitry Popko | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Dalibor Svrcina | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-72, 7-67 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Dmitry Popko | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Luciano Darderi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-66, 6-2 | detail zápasu |