ZÁPAS
04.06.19 | 1. kolo | Marvin Netuschil | Tim Heger | 6-1, 6-1 | M25 Karlsruhe | antuka |
ŠTATISTIKY
Marvin Netuschil | Tim Heger | |
1. podanie % | 25/39 (64%) | 25/38 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/25 (76%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/14 (64%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 22/38 (58%) | 11/39 (28%) |
Vyhrané body celkom | 50/77 (65%) | 27/77 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Tim Heger | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marvin Netuschil | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Tim Heger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marvin Netuschil | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Tim Heger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marvin Netuschil | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Tim Heger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Marvin Netuschil | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Tim Heger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marvin Netuschil | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Tim Heger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marvin Netuschil | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Tim Heger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marvin Netuschil | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
26.10.99, 24 rokov
14 148 $
26.10.99, 24 rokov
14 148 $
Marvin Netuschil vs. Tim Heger - Vzájomné zápasy
04.06.19 | 1. kolo | Marvin Netuschil | Tim Heger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M25 Karlsruhe | antuka |
Marvin Netuschil form & Tim Heger form
Marvin Netuschil - posledné zápasy
M15 Telde - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Rodrigo Mora Clement | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Charlie Valentine | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 0-1, - Marvin Netuschil - skreč | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Justin Engel | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Oscar Galimardanov | 6-76, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 7-63, 6-75, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Den - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Jelle Sels | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 4-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Martin Benes | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
26.08.21 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 6-78, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
28.06.21 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 0-4, - Marvin Netuschil - skreč | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
25.06.21 štvrťfinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.21 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.21 1. kolo | vs. Andrea Basso | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Tim Heger - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Dax Donders | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Enrico Giacomini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Carlo Angeli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vito Horvat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Arthur Nagel | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Phil Exner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Moritz Till Steinmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 5-7, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Konstantin Cucka | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Corey Gaal | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Noah Schlagenhauf | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
17.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Gabor Mathe | Gabor Mathe - nenastúpil(a/i) | detail zápasu |