ZÁPAS
17.11.19 | 1. kolo kval. | Martin Van Der Meerschen | Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 4-0, - skreč | M15 Heraklion | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Belgicko
14.06.00, 23 rokov
14.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
07.09.98, 25 rokov
07.09.98, 25 rokov
Martin Van Der Meerschen vs. Grigoriy Korobeynikov - Vzájomné zápasy
17.11.19 | 1. kolo kval. | Martin Van Der Meerschen | Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 4-0, Grigoriy Korobeynikov - skreč | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Martin Van Der Meerschen form & Grigoriy Korobeynikov form
Martin Van Der Meerschen - posledné zápasy
M15 Huy - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Felix Corwin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Timo De Visser | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.20 2. kolo kval. | vs. Henry Patten | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Georgios Valaris | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
24.08.20 kvalifik. | vs. Simon Beaupain | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Sander Jong | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Toby Alex Kodat | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Tom Evans | 6-2, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Hugounenq | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 4-0, Grigoriy Korobeynikov - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Boruch Skierkier | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Alex Watt | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Koksijde - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Romain Barbosa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Tom Pisane | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Grigoriy Korobeynikov - posledné zápasy
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - skreč | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu |