Slovensko
15.06.99, 24 rokov
15.06.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
14.02.99, 25 rokov
14.02.99, 25 rokov
Martin Fekiac vs. Anze Arh - Vzájomné zápasy
21.08.17 | kvalifik. | Martin Fekiac | Anze Arh | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | Hungary F6 | antuka |
Martin Fekiac form & Anze Arh form
Martin Fekiac - posledné zápasy
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Matvey Minin | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Matej Cintl | 6-1, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Dusan Obradovic | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Dominik Kisantal | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Andras Necz | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marek Gengel | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Eric Talac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Roman Blokhin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Brian Bencic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-71, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Amadatus Admiraal | 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Ivan Sergeyev | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Egor Matvievici | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Michal Wozniak | 6-72, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Roman Garkavenko | 5-7, 0-2, - Martin Fekiac - skreč | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
02.08.18 1. kolo | vs. Petr Hajek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
27.07.18 štvrťfinále | vs. Tomas Jirousek | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Anze Arh - posledné zápasy
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detail zápasu |