ZÁPAS
02.08.17 | 1. kolo | Martin Cuevas | Vladislav Melnic | 6-3, 6-2 | Romania F8 | antuka |
ŠTATISTIKY
Martin Cuevas | Vladislav Melnic | |
1. podanie % | 32/54 (59%) | 28/45 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/32 (78%) | 20/28 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/22 (64%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 18/45 (40%) | 15/54 (28%) |
Vyhrané body celkom | 57/99 (58%) | 42/99 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 4 | 2 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
23.06.99, 24 rokov
13 382 $
23.06.99, 24 rokov
13 382 $
Martin Cuevas vs. Vladislav Melnic - Vzájomné zápasy
02.08.17 | 1. kolo | Martin Cuevas | Vladislav Melnic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Romania F8 | antuka |
Martin Cuevas form & Vladislav Melnic form
Martin Cuevas - posledné zápasy
M25 Punta - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 7-65, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
25.02.23 semifinále | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.23 štvrťfinále | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre 2 - antuka | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Tigre 1 - antuka | ||||
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Gaziantep - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 0-3, - Martin Cuevas - skreč | detail zápasu | |
M25 Girona - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Patrick Maloney | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
17.09.22 | vs. Zhizhen Zhang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.22 | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
26.08.22 štvrťfinále | vs. Jakub Mensik | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Vladislav Melnic - posledné zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Anderson | - Vladislav Melnic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Winston - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dhakshineswar Suresh | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Alam | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Maia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Luca Giacomini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-75, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Cervenak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Paul Ender | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Kyle Seelig | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.23 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Marko Stakusic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Fnu Nidunjianzan | 6-1, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Cannon Kingsley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.21 kvalifik. | vs. Tomas Salgado | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
06.10.21 kvalifik. | vs. Jonathan Sorbo | 6-75, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
21.09.21 1. kolo kval. | vs. Kody Pearson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Bogdan Borza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Luka Vukovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-75, 6-4, 10-2 | detail zápasu |