ZÁPAS
10.10.19 | 2. kolo | Martin Beran | Matthew Dellavedova | 6-2, 6-4 | M25 Toowoomba | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Martin Beran | Matthew Dellavedova | |
1. podanie % | 27/40 (68%) | 41/66 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/27 (100%) | 29/41 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/13 (69%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 28/66 (42%) | 4/40 (10%) |
Vyhrané body celkom | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 9 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 0-15 | ||
Martin Beran | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Matthew Dellavedova | |
0-0 | ||
Martin Beran | 2-1 | |
3-1 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Martin Beran | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-A | ||
Martin Beran | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Martin Beran | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Martin Beran | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-2 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Martin Beran | 2-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Matthew Dellavedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40 | ||
Martin Beran | 3-4 | |
0-0, 30-0 | ||
4-4 | Matthew Dellavedova | |
0-0 | ||
Martin Beran | 5-4 | |
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Martin Beran vs. Matthew Dellavedova - Vzájomné zápasy
10.10.19 | 2. kolo | Martin Beran | Matthew Dellavedova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Toowoomba | tvrdý |
Martin Beran form & Matthew Dellavedova form
Martin Beran - posledné zápasy
M15 East - tvrdý I. | ||||
22.11.19 2. kolo | vs. Cannon Kingsley | 3-5, - Martin Beran - skreč | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
11.10.19 štvrťfinále | vs. Dayne Kelly | 3-6, 0-3, - Martin Beran - skreč | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Brydan Klein | 3-6, 7-61, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Jake Delaney | 7-5, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Will Maher | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Jake Delaney | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. David Pichler | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. David Pichler | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Paulo Fernandes | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Harare - tvrdý | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Takanyi Garanganga | 2-6, 0-2, - Martin Beran - skreč | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Simon Yitbarek | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Ansu Bhuyan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Harare - tvrdý | ||||
23.06.19 finále | vs. Takanyi Garanganga | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.19 semifinále | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-4, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
21.06.19 štvrťfinále | vs. Benjamin Lock | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Simon Yitbarek | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo | vs. Riaan Du Toit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Lefa Ashley Sibanda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Sumit Sarkar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Jared Pratt | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Pozo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Canada F7 - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canada F6 - tvrdý I. | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Roy Smith | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. John Drake | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Matthew Dellavedova - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-3, - Matthew Dellavedova - skreč | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Keegan Smith | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. James McCabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
23.12.23 finále | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Jack Loutit | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 štvrťfinále | vs. Isaac Becroft | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diego Quispe-Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
16.12.23 finále | vs. Matt Kuhar | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Emile Hudd | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
14.12.23 semifinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Joshua Charlton | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Makoto Ochi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 6-78, 7-64 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu |