ZÁPAS
06.04.18 | štvrťfinále | Marsel Ilhan | Gilbert Klier Junior | 6-1, 6-1 | Turkey F13 | antuka |
ŠTATISTIKY
Marsel Ilhan | Gilbert Klier Junior | |
1. podanie % | 17/33 (52%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/17 (82%) | 15/26 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/16 (88%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané body z returnu | 24/43 (56%) | 5/33 (15%) |
Vyhrané body celkom | 52/76 (68%) | 24/76 (32%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marsel Ilhan vs. Gilbert Klier Junior - Vzájomné zápasy
06.04.18 | štvrťfinále | Marsel Ilhan | Gilbert Klier Junior | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Turkey F13 | antuka |
Marsel Ilhan form & Gilbert Klier Junior form
Marsel Ilhan - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mariano Tammaro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 7-64, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Marko Maksimovic | 6-712, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 2-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Omni Kumar | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | - | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Gauci | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Kai Cowcher | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-0, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 7-64, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 1-3, - Marsel Ilhan - skreč | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Sina Moghimi | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Gilbert Klier Junior - posledné zápasy
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
04.09.23 finále | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - skreč | detail zápasu |