ZÁPAS
13.06.19 | štvrťfinále | Markus Eriksson | Alexander Erler | 6-0, 6-76, 6-4 | M15 Kaltenkirchen | antuka |
ŠTATISTIKY
Markus Eriksson | Alexander Erler | |
1. podanie % | 80/112 (71%) | 61/99 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 52/80 (65%) | 39/61 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/32 (50%) | 12/38 (32%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 48/99 (48%) | 44/112 (39%) |
Vyhrané body celkom | 116/211 (55%) | 95/211 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esá | 3 | 6 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Markus Eriksson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Markus Eriksson | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Markus Eriksson | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Markus Eriksson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Markus Eriksson | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Markus Eriksson | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Markus Eriksson | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Markus Eriksson | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 40-30[BP] | ||
Markus Eriksson | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Markus Eriksson | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
3 | ||
Markus Eriksson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Markus Eriksson | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Markus Eriksson | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Markus Eriksson | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Markus Eriksson | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Markus Eriksson | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Markus Eriksson vs. Alexander Erler - Vzájomné zápasy
13.06.19 | štvrťfinále | Markus Eriksson | Alexander Erler | 6-0, 6-76, 6-4 | detail zápasu | M15 Kaltenkirchen | antuka |
Markus Eriksson form & Alexander Erler form
Markus Eriksson - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.21 semifinále | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.21 štvrťfinále | vs. Jonas Trinker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-0, Ioannis Stamoulos - skreč | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. William Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Jonkoping - tvrdý I. | ||||
20.09.21 1. kolo | vs. Valentin Royer | 7-64, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Wojciech Marek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.08.21 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 7-62, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Frederiksberg - antuka | ||||
08.08.21 finále | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.08.21 semifinále | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.21 štvrťfinále | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Nikola Slavic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-77, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Thomas Fabbiano | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Grasse - antuka | ||||
17.06.21 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.21 1. kolo | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Alexander Erler - posledné zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cagliari Challenger - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detail zápasu |