ZÁPAS
12.01.20 | 1. kolo | Markos Kalovelonis | Nicholas David Ionel | 6-4, 3-6, 6-2 | Bendigo Challenger | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Markos Kalovelonis | Nicholas David Ionel | |
1. podanie % | 42/66 (64%) | 64/92 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/42 (81%) | 44/64 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/24 (63%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 34/92 (37%) | 17/66 (26%) |
Vyhrané body celkom | 83/158 (53%) | 75/158 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 6 | 8 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Markos Kalovelonis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Markos Kalovelonis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Markos Kalovelonis | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Markos Kalovelonis | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Markos Kalovelonis | 5-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Markos Kalovelonis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Markos Kalovelonis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Markos Kalovelonis | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Markos Kalovelonis | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Markos Kalovelonis | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Markos Kalovelonis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Markos Kalovelonis | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Markos Kalovelonis | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Markos Kalovelonis | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Markos Kalovelonis vs. Nicholas David Ionel - Vzájomné zápasy
12.01.20 | 1. kolo | Markos Kalovelonis | Nicholas David Ionel | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | Bendigo Challenger | tvrdý |
Markos Kalovelonis form & Nicholas David Ionel form
Markos Kalovelonis - posledné zápasy
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Francesco Forti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Christos Antonopoulos | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Bang Shuo Yin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanwen Li | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-71, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Cheng-Peng Hsieh | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nakhon - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Eric Padgham | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Eric Padgham | 7-62, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 0-3, - Markos Kalovelonis - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Johan Nikles | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. N.Sriram Balaji | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.22 kvalifik. | vs. Kunal Anand | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Nicholas David Ionel - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Fernando Cavallo | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Jay Clarke | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Daniele Minighini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-76, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dinko Dinev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Tim Handel | 0-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Federico Campana | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jay Clarke | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |