ZÁPAS
23.07.20 | 1. kolo | Marko Tepavac | Pavle Daljev | 6-1, 6-3 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marko Tepavac | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Marko Tepavac | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
5-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Marko Tepavac | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Marko Tepavac | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Marko Tepavac | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Marko Tepavac | 4-2 | |
0-0, 30-0 | ||
5-2 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Marko Tepavac | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
23.02.92, 32 rokov
23.02.92, 32 rokov
Marko Tepavac vs. Pavle Daljev - Vzájomné zápasy
23.07.20 | 1. kolo | Marko Tepavac | Pavle Daljev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Marko Tepavac form & Pavle Daljev form
Marko Tepavac - posledné zápasy
M15 Budva - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-1, 3-2, - Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
15.10.21 štvrťfinále | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.21 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
19.09.21 finále | vs. Fabian Marozsan | 4-6, 1-2, - Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
18.09.21 semifinále | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.21 štvrťfinále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Dominik Palan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
06.09.21 kvalifik. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Danijal Muminovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Luis Faria | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.21 1. kolo | vs. Andrea Del Federico | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
06.08.21 štvrťfinále | vs. Hernan Casanova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Edris Fetisleam | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Peter Nagy | 6-4, 1-4, - Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
10.07.21 semifinále | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.21 štvrťfinále | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.21 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-2, 3-2, Max Wiskandt - skreč | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-1, 3-1, Raphael Collignon - skreč | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
02.07.21 štvrťfinále | vs. Tim Van Rijthoven | 6-2, 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
01.07.21 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.21 štvrťfinále | vs. Jelle Sels | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.21 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.21 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Pavle Daljev - posledné zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detail zápasu |