ZÁPAS
10.05.19 | 2. kolo | Marko Miladinovic | Robert Strombachs | 2-6, 6-3, 6-3 | M25 Prijedor | antuka |
ŠTATISTIKY
Marko Miladinovic | Robert Strombachs | |
1. podanie % | 42/89 (47%) | 67/104 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/42 (69%) | 38/67 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/47 (36%) | 15/37 (41%) |
Vyhrané break-bally | 7/18 (39%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané body z returnu | 51/104 (49%) | 43/89 (48%) |
Vyhrané body celkom | 97/193 (50%) | 96/193 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Marko Miladinovic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marko Miladinovic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Robert Strombachs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marko Miladinovic | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Robert Strombachs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marko Miladinovic | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-5 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
2 | ||
Marko Miladinovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marko Miladinovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Robert Strombachs | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marko Miladinovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marko Miladinovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marko Miladinovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marko Miladinovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Robert Strombachs | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marko Miladinovic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marko Miladinovic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Robert Strombachs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marko Miladinovic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Robert Strombachs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marko Miladinovic vs. Robert Strombachs - Vzájomné zápasy
28.05.19 | 1. kolo | Marko Miladinovic | Robert Strombachs | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M25 Kiseljak | antuka |
10.05.19 | 2. kolo | Marko Miladinovic | Robert Strombachs | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Prijedor | antuka |
28.03.19 | 2. kolo | Robert Strombachs | Marko Miladinovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Marko Miladinovic form & Robert Strombachs form
Marko Miladinovic - posledné zápasy
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Mardjonovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Khazime | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Veljko Krstic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Tommaso Roggero | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.22 kvalifik. | vs. Petr Nesterov | 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Dejan Katic | Dejan Katic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Lazar Milicevic | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Oscar Moraing | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
13.05.21 1. kolo | vs. Peter Fajta | 7-5, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Belgrade - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgrade Challenger - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo | vs. Taro Daniel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Marek Gengel | - | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Jack Pinnington Jones | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.21 kvalifik. | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.21 1. kolo | vs. Martins Podzus | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.21 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Ken Onishi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.20 2. kolo | vs. Alessandro Bega | 6-74, 3-6 | detail zápasu |
Robert Strombachs - posledné zápasy
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Viktor Durasovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Alastair Gray | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Louis Van Herck | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 7-61, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. George Houghton | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Clement Chidekh | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 7-5, 6-73, 0-3, - Robert Strombachs - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Yanki Erel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Clement Tabur | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-4, 3-0, Petr Bar Biryukov - skreč | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Kris Van Wyk | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Amaury Raynel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Cedric Stanke | 6-2, 6-3 | detail zápasu |