ZÁPAS
01.05.19 | 1. kolo | Mark Whitehouse | Dzianis Zharyn | 7-64, 7-5 | M15 Tbilisi | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Mark Whitehouse | Dzianis Zharyn | |
1. podanie % | 49/79 (62%) | 48/87 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/49 (69%) | 31/48 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/30 (57%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 38/87 (44%) | 28/79 (35%) |
Vyhrané body celkom | 89/166 (54%) | 77/166 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esá | 3 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Dzianis Zharyn | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mark Whitehouse | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Dzianis Zharyn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mark Whitehouse | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Dzianis Zharyn | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mark Whitehouse | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Dzianis Zharyn | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mark Whitehouse | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Dzianis Zharyn | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mark Whitehouse | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Dzianis Zharyn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mark Whitehouse | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Dzianis Zharyn | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Dzianis Zharyn | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
0-1 | Dzianis Zharyn | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mark Whitehouse | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Dzianis Zharyn | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mark Whitehouse | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Dzianis Zharyn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mark Whitehouse | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Dzianis Zharyn | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mark Whitehouse | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Dzianis Zharyn | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mark Whitehouse | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Dzianis Zharyn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
14.12.00, 23 rokov
14.12.00, 23 rokov
Mark Whitehouse vs. Dzianis Zharyn - Vzájomné zápasy
01.05.19 | 1. kolo | Mark Whitehouse | Dzianis Zharyn | 7-64, 7-5 | detail zápasu | M15 Tbilisi | tvrdý |
Mark Whitehouse form & Dzianis Zharyn form
Mark Whitehouse - posledné zápasy
Barletta Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Anton Matusevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Adam Panaras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 7-63, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. James Davis | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Roberto Chacon Huertas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Patrick Kypson | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Colin Markes | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Marko Mesarovic | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Olle Wallin | 7-62, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Norman - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Tyler Stice | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Adit Sinha | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Evan Zhu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 6-70, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Akira Santillan | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 6-75, 5-7 | detail zápasu |
Dzianis Zharyn - posledné zápasy
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
25.05.21 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-66, 6-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Semen Aginskiy | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Louis Herman | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Robin Thour | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Maxim Tybar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Victor Gurevich | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandre Andguladze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Saraiva | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Jannis Kahlke | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |