ZÁPAS
17.07.15 | Rubber 1 | Marius Copil | Norbert Gombos | 7-65, 6-76, 6-4, 7-610 | Davis Cup | antuka |
ŠTATISTIKY
Marius Copil | Norbert Gombos | |
1. podanie % | 83/157 (53%) | 92/160 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 67/83 (81%) | 68/92 (74%) |
Vyhrané body z 2.podania | 41/74 (55%) | 36/68 (53%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 56/160 (35%) | 49/157 (31%) |
Vyhrané body celkom | 164/317 (52%) | 153/317 (48%) |
Dvojchyby | 10 | 11 |
Esá | 24 | 10 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marius Copil vs. Norbert Gombos - Vzájomné zápasy
13.11.16 | finále | Norbert Gombos | Marius Copil | 7-68, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Bratislava Challenger | tvrdý I. |
17.07.15 | Rubber 1 | Marius Copil | Norbert Gombos | 7-65, 6-76, 6-4, 7-610 | detail zápasu | Davis Cup | antuka |
Marius Copil form & Norbert Gombos form
Marius Copil - posledné zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Stefanos Tsitsipas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 7-64, 6-77, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Altug Celikbilek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Martin Damm | 3-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
11.01.24 štvrťfinále | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 6-76, 7-67 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 7-65, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Marvin Moeller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 6-4, 7-612 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Robert Strombachs | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
17.08.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Hernan Casanova | 6-3, 7-64 | detail zápasu |
Norbert Gombos - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - skreč | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - skreč | detail zápasu |