ZÁPAS
06.03.15 | Marius Copil | Dudi Sela | 6-73, 7-63, 6-4, 6-2 | Davis Cup | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Marius Copil | Dudi Sela | |
1. podanie % | 72/122 (59%) | 115/166 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 63/72 (88%) | 72/115 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 28/50 (56%) | 29/51 (57%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 65/166 (39%) | 31/122 (25%) |
Vyhrané body celkom | 156/288 (54%) | 132/288 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 31 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marius Copil vs. Dudi Sela - Vzájomné zápasy
17.06.17 | semifinále | Dudi Sela | Marius Copil | 7-64, 1-0, Dudi Sela - skreč | detail zápasu | Nottingham Challenger | tráva |
06.03.15 | Marius Copil | Dudi Sela | 6-73, 7-63, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Davis Cup | tvrdý I. | |
16.02.13 | semifinále | Marius Copil | Dudi Sela | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Quimper Challenger | tvrdý I. |
13.04.11 | 2. kolo | Dudi Sela | Marius Copil | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Athens Challenger | tvrdý |
Marius Copil form & Dudi Sela form
Marius Copil - posledné zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Stefanos Tsitsipas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 7-64, 6-77, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Altug Celikbilek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Martin Damm | 3-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
11.01.24 štvrťfinále | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 6-76, 7-67 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 7-65, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Marvin Moeller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 6-4, 7-612 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Robert Strombachs | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
17.08.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Hernan Casanova | 6-3, 7-64 | detail zápasu |
Dudi Sela - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Zdenek Kolar | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Mario Vilella Martinez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 2. kolo kval. | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-64, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Stuart Parker | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-0, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.20 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 0-1, - Dudi Sela - skreč | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Mitchell Krueger | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 6-72, 3-5, - Dudi Sela - skreč | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
13.09.19 | vs. Markus Eriksson | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
08.09.19 finále | vs. Jo-Wilfried Tsonga | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Lukas Rosol | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.19 štvrťfinále | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.19 3. kolo | vs. Illya Marchenko | 7-67, 4-0, Illya Marchenko - skreč | detail zápasu | |
03.09.19 2. kolo | vs. Sem Verbeek | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Binghamton Challenger - tvrdý | ||||
26.07.19 štvrťfinále | vs. Mitchell Krueger | 6-1, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.19 3. kolo | vs. Collin Altamirano | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
24.07.19 2. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Gatineau Challenger - tvrdý | ||||
18.07.19 3. kolo | vs. Jason Murray Kubler | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.07.19 2. kolo | vs. Michael Redlicki | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
10.07.19 2. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý | ||||
15.06.19 semifinále | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 3-5, - Dudi Sela - skreč | detail zápasu | |
14.06.19 štvrťfinále | vs. Joao Menezes | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu |