ZÁPAS
08.10.13 | 1. kolo | Marius Copil | Andreas Beck | 6-3, 6-3 | Rennes Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Marius Copil | Andreas Beck | |
1. podanie % | 37/56 (66%) | 42/71 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/37 (89%) | 28/42 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/19 (47%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/71 (41%) | 14/56 (25%) |
Vyhrané body celkom | 71/127 (56%) | 56/127 (44%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 7 | 5 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marius Copil vs. Andreas Beck - Vzájomné zápasy
08.10.13 | 1. kolo | Marius Copil | Andreas Beck | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Rennes Challenger | tvrdý I. |
23.01.13 | 1. kolo | Marius Copil | Andreas Beck | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Heilbronn Challenger | tvrdý I. |
07.07.11 | 2. kolo | Andreas Beck | Marius Copil | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Oberstaufen Challenger | antuka |
06.02.11 | finále | Marius Copil | Andreas Beck | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Kazan Challenger | tvrdý I. |
Marius Copil form & Andreas Beck form
Marius Copil - posledné zápasy
Rome Challenger - antuka | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Bonzi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Stefanos Tsitsipas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 7-64, 6-77, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Altug Celikbilek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Martin Damm | 3-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
11.01.24 štvrťfinále | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 6-76, 7-67 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 7-65, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Marvin Moeller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 6-4, 7-612 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Robert Strombachs | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
17.08.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Andreas Beck - posledné zápasy
France F18 - tvrdý I. | ||||
16.09.16 štvrťfinále | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.16 2. kolo | vs. Hugo Daubias | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.16 1. kolo | vs. Dimitar Grabul | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Alphen Challenger - antuka | ||||
04.09.16 2. kolo kval. | vs. Alexander Lazov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.16 1. kolo kval. | vs. Amadatus Admiraal | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
21.08.16 semifinále | vs. Yannick Hanfmann | 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
19.08.16 štvrťfinále | vs. Johannes Haerteis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.16 2. kolo | vs. Jean-Marc Werner | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.16 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
12.07.16 1. kolo | vs. Laslo Djere | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Thomaz Bellucci | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
28.06.16 1. kolo | vs. Peter Torebko | 7-64, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Netherlands F2 - antuka | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
17.06.16 štvrťfinále | vs. Steve Darcis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.06.16 2. kolo | vs. Henri Laaksonen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.06.16 1. kolo | vs. Thiemo de Bakker | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Daniel Glancy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.16 kvalifik. | vs. Cristian Garin | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
06.06.16 kvalifik. | vs. Edoardo Eremin | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.16 2. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.16 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Furth Challenger - antuka | ||||
29.05.16 1. kolo kval. | vs. Hugo Nys | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.16 2. kolo kval. | vs. Dennis Novak | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.16 kvalifik. | vs. Yann Marti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.16 1. kolo kval. | vs. Ivan Nedelko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
10.05.16 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. Yannik Reuter | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.05.16 2. kolo kval. | vs. Edoardo Eremin | 7-67, 6-74, 7-63 | detail zápasu | |
07.05.16 1. kolo kval. | vs. Hans Podlipnik-Castillo | 6-3, 6-2 | detail zápasu |